Diğer Yazılarımız

Komik Cuma Mesajları

Cuma günü müslümanların en değerli günüdür. Komik cuma mesajları sayesinde günün stresi ve sıkıntısı bir anda yok olmaktadır. Cuma günü insanların birbirlerine hayırlı cuma mesajı yazması motivasyon arttırıcıdır. Komik şekilde yazılan cuma mesajları kişilerin yüzünü gülümsetmektedir.  Cuma mesajı kişileri birbirine yakınlaştıran, samimiyeti sevgiyi arttıran bir unsurdur. Sevdiğimiz insanlara cuma günü hayır dilemek kendi bereketimiz, iyiliğimiz açısından da önemlidir. Çünkü cuma günü yazdığımız mesajlar ile bize de iyi dilekler sunulur.

Hayırlı cumalar komik bir şekilde yazıldığında hem yüzü güldürür hem de karşılığında gülümseten bir mesaj sağlar. Cuma gününün fazileti hayır dua almak ve insanların birbirlerine saygı ve sevgi duymasıdır. Komik cuma mesajları kişilerin dikkati çekmektedir. Bazı insanlar için Cuma mesajlarının komik olması tasvip edilmeyebilir. Ancak bazı insanlar içinde Cuma mesajı yazmaya teşvik sağlar. Esprili dilde yazılan Cuma mesajları kişiden kişiye iletilerek Cuma zinciri oluşturur. Bu şekilde pek çok insan cuma günü bir kişiyi de olsa gülümseterek sevaba girer. Hayırlı cumalar komik bir şekilde atılsa bile her zaman vermesi gereken mesajı sağlayacaktır.

 • İşte geldi cuma günü, öptüm ellerinden muck muck cuman mübarek ola her günün neşe dola.
 • Cuma cuma mesajım, sakın beni unutma, bir hayır duam var oda sen yana
 • Nurlu dedik cumaya bir nur baktı semaya haydi sende duaya bir nasihat ver cemaate
 • Sevap dedik cumayı hayırlı ettik, allah kabul etsin duamızı şimdi mesaj zamanı hayırlı cuma olsun
 • Bir mesaj bir duayı, bir dua bir dileği tetikler. İşte mübarek gün sende katıl kap duayı cuman mübarek olsun.
 • Cehennem azabından kurtarır seni cuma, bir mesajla cennetlik ettin kendini ölsen gam yemezsin varyemez
 • Hayırlı cumalar dedim sana haydi bir cumada sen at bana, dualarda buluşalım sağlığa, aşka, berekete amin olsun inşallah

Manitaya Komik Cuma Mesajı

Sevgiliye hayırlı cumalar mesajı komik olduğunda sevgiyi daha da pekiştirmektedir. İnsanın sevdiği insanın yüzünü güldürmesi çok önemlidir. Değerli bir gün olan cuma gününde her açıdan önemsendiğinin gösterilmesi çok özel olacaktır. Sevgilinize komik içerikli Cuma mesajları atmanız ciddi olduğunuzun da göstergesi olarak kabul edilebilir. Çünkü hayırlı Cuma mesajları sadece özel insanlarca paylaşılır. Çünkü Cuma mesajları mesafe teşkil edici insanlara atılmaz. Daha yakın ve özel hissettiğimiz insanlarla paylaşılan bir mesaj içeriğidir.

Cuma günleri hayırlı cumalar dilemek, dua istemek, güzel niyetlerde bulunmak çok kıymetlidir. Manitaya cuma mesajı şaşkınlık yaratabilir. Cuma mesajlarını komik bir hava katmak alışılmışın dışına çıkmanıza neden olur. Böylece her cuma sevgiliden gelecek mesajlar merakla beklenir. Cuma mesajlarının komik bir şekilde sevilen kişilere iletilmesi aradaki samimiyeti de arttıracaktır. Tatlı komik bir dilde ifade edilen hayırlı cumalar mesajı birçok insanda enerjik etki sağlayacaktır. Haftada bir kere sevdiğiniz insana atacağınız cuma mesajı onun motivasyonda büyük tesir yaratır.

 • Allah yazdı aşkımızı cuma oldu dileğimiz seni nasıl sevdiğimi bir Allah bir ben bilirim hayırlı cumalar aşkım
 • Hayırlı bir cumada, cumanın suyu yüzü hürmetine seni senden istiyorum bir tanem duan kabul aşkımız baki olsun.
 • Aşk diye seni yazdım Cuma duamda buldum seni bana yazana şükür ve hamd ile sevdiğim. Hayırlı cumaların olsun
 • Mübarek cumada senin adın dökülür dudaklarımdan, sensiz neyleyim ben duamda, kalbimdesin. Hayırlı cumalar aşk çiçeğim

Komik cuma mesajları Kısa

Cuma mesajlarını anlaşılır ve kısa tutmak önemlidir. Bazen tek bir cümle değerli olduğumuzu hissettirir. İşte Cuma mesajları da değerli olduğumuz hissettiren mesajlar arasındadır. Hatırlanmak birinin duasında yer almak mutluluk vericidir. Hayırlı cumalar komik bir şekilde dile getirildiğinde hem kişiyi güldürür hem de duasında yer almaya vesiledir. Bu sebeple hayırlı cumalar mesajlarını güzelleştirmenin yollarını aramalıyız. Cuma mesajlarımız kendimize özgün olduğunda bu karşı tarafa daha da içten bir şekilde yansır.

Sevgiliye hayırlı cumalar mesajı komik atıldığında anında mesaj almak mümkün olacaktır. Sonuç itibari ile Müslümanların özel gününde kişinin sevdiği adama ya da kadına mesaj atması çok önemlidir. Kişi hayırlı cumalar dilediğinde kişiye ne kadar önem verdiğini de göstermiş olur. Cuma mesajları hem yazı ile hem de görsel içerikler kullanarak atılabilmektedir. Komik mesaj içeriğine sahip olan hayırlı Cuma mesajları kişilerin o gün için gerginliğini de almaktadır.  Cuma günü edilen dualarda yer almak isteyenler gerek sevgililerine gerek hısım akraba ve dostlarına birer mesaj çekmeyi unutmamalıdır.

 • Bir cuma daha beraberiz, cuma günleri dualarda buluşmak üzere sağlıkla kalın
 • Cumalar anlatır dostluğu, din kardeşliğini hayırlara vesile olsun bu Cuma
 • Seni gidi tüccar, yine geldi bir Cuma hadi sende camiye bak bakalım kara zarara.
 • Melekler sofrasında sende bir yer seç kendine Cuma namazı çıkışı beklerim seni yemeğe
 • Hayırlı cumalar diye başlayan mesajların gerçek sahiplerini bulması dileğiyle. Sende şeytan tüyü bende melek kanadı bu duam sana
 • Hayatımdaki yoldaş hayırlı cumaların olsun sensiz ben ne cehenneme ne cennete

Manili Cuma Mesajı

Komik cuma mesajı manili ve kafiyeli olabilir. Bu şekilde atılan mesajlar ilgi çekici olabilmektedir. Ayrıca çektiğiniz Cuma mesajı pek çok kişiye iletilerek popüler olabilir. Eşe dosta çekilen cuma mesajları her zaman özenli olmak durumundadır. Böylece mesaj alıcısı her zaman için kendini değerli hissedecektir. Cuma mesajları toplum tarafından çok önemsenmektedir. Haftada bir gün cuma saati gelmeden Cuma mesajı atmak kişileri mutlu etmeye yetecektir. Kişiler arası diyaloğun çoğalmasında Cuma mesajları çok etkili olacaktır.

 • Hayırlı cuma dedim sana görmezden gelme beni eğer görmezsen beni yazılır hanene bir günah
 • Mübarek cumamızda duanda gör diye beni, bendeki melekler gördü seni söyledi kalbime seni seviyor bak aşk diye
 • Sevmektir niyetim bu cuma acaba sende niyet ettin mi beni bak ikimizde var iman Allah’ın takdiri bu aşk
 • Alnıma yazılmış ezelden, her cuma sensiz olmuyor dua sev beni bir ömür olsun her Cuma mübarek
 • Cuma’nın aşkına, peygamberin nuruna, duanın gücüne güvendim Allah’ım hayırlı cumalar versin.

En yeni Cuma mesajları

Manitaya cuma mesajı mutlaka yazılmalıdır. Kişiler her Cuma aksatmadan hayırlı cumalar ile birbirlerine sevgi ve saygını dile getirmelidir. Cuma duaya davettir. Sorunların aşılmasından en büyük güç duadır. Cuma sayesinde insanlar Allah’ı daha çok anar daha çok dua eder. Cuma günü edilen dualar daha tesirlidir. Bu yüzden mutlaka sevgilinize veya eşinize hayırlı Cuma mesajı yollamanız gerekir. Özellikle evli çiftler Cuma mesajlarını es geçebiliyor. Ancak eşlerin birbirlerine verdiği değeri hatırlaması maksadı ile Cuma mesajları etkili olacaktır. Seven sevdiğine dua ettikçe sarılır yaralar, sevgiler çoğalır bereketlenir.

Cuma mesajları ister ciddi olsun ister komik cuma mesajı her zaman anlamı büyüktür. Cuma mesajı atan insan dini bütün Allahtan korkan kişidir. Dini değerleri yüksektir. Bu yüzden Cuma mesajlarınızı içtenlikle cevaplayın. Esprili cuma mesajlarına sizde espri ile karşılık vererek muhabbetinizi arttırın. Sevdiklerinizi Cuma mesajları ile sarmalayın. Cuma mesajı alan kişiler umudunu yitirmez ve her zaman Allah’ın yardımcı olduğuna inanarak dua eder.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.