Diğer Yazılarımız

Kripto Çevirici Kullanarak Kripto Nakite Nasıl Çevrilir?


Günümüzde sürekli hareket içindeki canlı döviz kripto para sektörü en kârlı yatırım seçeneklerinden biridir. Kriptonun banka tedariğinden bağımsızlığı sayesinde ve piyasa henüz çok genç olduğundan dolayı kripto oranları aşırı derecede değişkendir. Bu da analiz yapıp gelecekteki hareketleri tahmin edebilenler için çok yüksek oranlarda para kazanma fırsatı anlamına gelmektedir. Fakat bu değişkenliğe rağmen, kripto ticareti kumar veya piyango değildir. Bu şekilde davranılırsa, kripto yalnızca sermaye kaybına neden olacaktır.

Başarılı bir ticaret için ise:

  • bir strateji takip edilmelidir;
  • piyasa analiz edilmelidir;
  • piyasayı etkileyebilecek iç ve dış etmenler belirlenmelidir;
  • rakipler analiz edilmelidir;
  • yüksek kalite hizmetler kullanılmalıdır.

Farklı alım satım stratejilerinin farklı pozisyon açma kapama dinamikleri göstermektedir. Her biri için süreç birkaç saniye de olabilir, birkaç yıl da. Ticareti hızlı gerçekleştirmek için bir kripto para çevirici kullanmayı da tercih edebilirsiniz. Bu araç kripto alım satımını olabilecek en kısa sürede tamamlamaktadır. Biz ise, özellikle WhiteBIT Hızlı Dönüştürücü’yü tavsiye ediyoruz. Bakalım nasıl işliyormuş.

WhiteBIT’in Kripto Para Çevirici Aracı: Nasıl Kullanırım?

WhiteBIT’e kaydolup gereken miktarı rahatlığınız için Alım Satım bakiyenize transfer edebilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra dönüştürücüyü kullanarak hızlı işlemler gerçekleştirebilirsiniz.

Hızlı Dönüştürücü kriptodan kriptoya ve kriptodan itibari paraya anında fonları dönüştürmeye olanak tanır ve aynı zamanda hemen al-sat yapmak isteyen acemi kullanıcılar için ise en kolay yöntemdir. Dijital varlıkların nakite nasıl dönüştürülebileceğini, özellikle SOL-EUR için nasıl gerçekleşeceğini öğrenelim:

  • Sol taraftaki boşlukta satmak istediğiniz varlığı seçin (SOL);
  • Sağdaki boşlukta EUR seçin (veya almak istediğiniz herhangi bir varlığı);
  • Satmak istediğiniz SOL coin miktarını belirtin;
  • Hesap makinesi karşılığında alacağınız euro miktarını size gösterecektir.

SOL-EUR işlem çifti için alakalı fiyatı da aşağıda göreceksiniz. Komisyon ücreti de göreceğiniz fiyata dahildir.

Bu arada, WhiteBIT platformu sadece ve sadece asgari bir oran olarak %0.10 komisyon ücreti ister. Borsanın canlı kripto döviz kurları her zaman günceldir ve yüksek likiditeye sahip olduğundan işlemler çok hızlı gerçekleşir. Eğer isterseniz, Hızlı Dönüştürücü’yü demo hesapta da deneyebilirsiniz.

Gecbunlari

Teknoloji Haberleri Ve Gündeme Dair Haberlerin Yer Aldığı Bir Blog Şeysiii.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.