Biyografi

Larry Wheels

24 Yaşında Tanınan Birisi Oldu


Larry Wheels 3 Aralık 1994 yılında Amerika’da dünyaya geldi. Çocukluk yıllarında New York’un kenar mahallelerinde çocukluğunu güzel geçirdi. Aynı zamanda koruyu evlerde de bulundu.  Küçük yaşlarda fakirlik içinde yaşamı vardı. Öğrencilik hayatı zordu. Karanlık sokaklardan yürüyerek okula giderdi. Çocukluğunda spora ilgisi vardı. Fakat bunu maddi durumu olmadığı için herhangi bir aktiviteye katılamıyordu.

Maddi durumu olmadığı için spor salonuna gidemedi. Bunun yerine kendine uygun bir sistem geliştirdi. Her gün düzenli mekik ve şınav programı yaptı. Aynı zamanda o dönemlerde annesiyle bileş güreşi yapmaktaydı. Ne kadar istekli olduğunu gören annesi ona spor konusunda yardımcı olmak istiyordu. Annesi spor sırasında ağırlık setinde yardımcı oldu. İki beton blok ve eski bir süpürgeden set yapmasına yardım etti. Larry uyguladığı düzenli program sayesinde kaslarını geliştirdi.

Boy: 186

Ağırlık: 111-115 kg

Uyruk: İngiltere

Doğum Tarihi: 3 Aralık 1994

24 Yaşında Tanınan Birisi Oldu

Bronx, New York’tan Amerikan Profesyonel Powerlifter, Üstyapı, İş adamı ve Sosyal Medya Yıldızı. Halter yarışmasında iki dünya rekoru kırmayı başardı. Bu sayede ün kazanarak tanınan bir isim haline geldi.  24 yaşındaki powerlifter, Instagram hesabı üzerin binlerce takipçiye ulaştı. Bu sayede fiziği son derece popüler oldu.

Sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Aynı zamanda Larry’in yaklaşık 939 in takipçisi bulunuyor. Antrenmanın zorluklarından ve kişisel yaşam hakkında birçok bilgi paylaşımını ücretsiz olarak yapıyor. Düzenli paylaşımlarıyla dikkat çekiyor.

 

Genç yaşta bir şirketin tekstil ürünlerini satmaya başladı. Tişört, kapüşonlular, tişörtü, spor pantolon gibi spor kıyafetleri satışını sosyal medya hesaplarından yapıyor.

Sağladığı başarılar

-Dünyadaki birçok turnuvaya katıldı

-Asansörlerde toplamda 2, 275 lbs olan iki dünya rekoru kırdı (610 lbs bench press, 810 lbs squat ve 855 lbs deadlift).

 

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.