Oyun Güncellemeleri

Legend Online 5.7 Güncellemesi ( Titanın Gücü )

Legend Online Etkinlik Olarak

legenonline.jpg
Bu Gün Gelen Güncelleme İle Oasgames Yapımı Oyunu Olan Legend Online 5.7 Sürümüne Kavuştu Gelen Güncellemeleri İncelemeden Önce Oyunun Gelişimindeki Hızlı Artış , Oyuncu Kitlesi vede Bulunduğu Konum İtibari İle Oyuncuları Cezbediyor. Her Neyse Direkt Olarak Güncelleme İceriklerini vede Oyunu Daha İyi Hale Getirmek Üzere Yapılan Çalışmalardan Bahsedelim , Laf Salatası Yapamamıza Gerek Yok

Ama İlk Gelen Güncellemenin Kutlamasını Yapmak Şart Yapılan Güncelleme Kutlamasında Hediyeler Oasgames Ekibin’den.

Legend Online Etkinlik Olarak ;

Legend Online, bu yeni sürüm ile birlikte tüm oyuncularına etkinlik ödülü olarak; Büyük Sefer3, Büyük EXP Kitabı1, Kutsal EXP Kitabı1, 50 İndirim Kuponu1, Büyüme Taşı50, Peri Kristal İnci50, Tattoo Boyası3000, 200 İndirim Kuponu1 veriyor

Güncellemelere Bakalım ;
legendonlinegökyüzü Gökyüzü
Legend Online’ın güncellenen yeni sürümüyle birlikte alıştığımız gökyüzü yenilenerek, görsel olarak daha güçlü ve oyuncular için daha kullanışlı bir hale getiriliyor. Değiştirilen NPC konumları ve bağlantılı sistem yerleştirmeleri günlük işlemlerin daha rahat bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyor.

Ev Sistemi
Yeni sürümle birlikte Çiftlik Sistemi; “Kişisel Ev”, “Ahır” ve “Çiftlik” olarak üç ayrı bölüme ayrılarak, oyuncuların daha çok ödül kazanabilecekleri ve yaratıcılıklarını konuşturabilecekleri bir tasarıma kavuşuyor.

Arkeoloji
Legend Online’a yeni eklenen sistemlerden biri olan Arkeoloji, oyunculara kazı yaparak büyük miktarda eşya ve “Kişisel Ev” dekorasyon malzemeleri kazanma olanağı sunuyor.
Arkeoloji sistemi haritaları: Özgürlük Otlağı, Sis Ormanı, Sonsuz Bataklık, Ölüm Çölü, Deneme Alanı olmak üzere 5 parçadan oluşup; her haritadan farklı eşyalar kazanıldığı gibi, bazı eşyalar tüm haritalardan kazanılabiliyor.

Legend Online 5.7 Yeni Grup Ek Sahnesi
Legend Online yeni sürümüyle birlikte oyuna eklenen “Bataklık” ve “Kara Mağara” grup sahneleri
için meslek gelişimi 2’nin tamamlanmış olması şartı aranarak, toplam savaş gücünün 4500k olması
öneriliyor.
Birbirinden zorlu 3 farklı BOSS içeren bu sahneler, büyük bir mücadele ve birliktelik gerektiriyor. Ayrıca sahnelerden Kırmızı Ekipman (Uzman) birleştirme malzemeleri elde etmek mümkün.

Meslek Gelişimi 2
Legend Online 5.7 güncellemesiyle birlikte oyuna eklenecek Meslek Geliştirme fonksiyonu isminden de anlaşılacağı gibi 2 aşamadan oluşuyor. Belirlenmiş şartlara ulaşmış oyuncular Gökyüzü NPC Brat yardımıyla meslek geliştirme görevlerini tamamlayarak, 2 meslek gelişim aşamasından birini seçebiliyor. Ayrıca oyuncunun ulaştığı Tattoo özelliğine göre de farklı meslek değişimi aşaması seçilebiliyor.

VIP ve Cin Antlaşması
Legend Online yeni sürümü ile birlikte VIP ve Cin Antlaşması fonksiyon ayrıcalıkları yenilenerek içerikleri daha da zenginleştiriliyor. Ücretli bu iki fonksiyonda herhangi bir fiyat arttırımı yapılmazken, eklenen daha fazla haftalık ödül içeriği, daha fazla indirim ve daha fazla avantaj ile kazançları genişletiliyor.

Legend Online Resmi Türkiye Sayfası: http://lotr.oasgames.com

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.