İncelemeler ve Testler

LG C9 OLED TV


LG, son zamanlarda kendini ön plana çıkarmasıyla beraber, yapay zekayı da eklemesiyle birlikte, her yönünü iyileştiren OLED evriminin zaferini temsil etmektedir. Satın alabileceğiniz en akıllı ve en özellikli 4K TV, piyasaya çıkmasıyla ilgileri üzerine çekmeyi başarmıştır. Mükemmel görüntü kalitesine sahip olan LG C9 OLED TV alıcıların ilgisini çekecek gibi duruyor.

LG C9 OLED TV Özellikleri

OLED TV ile oldukça başarılı bir nam kazanan LG, 2019 yılında piyasaya süreceği yeni ürünün arkasında bulunan gücü ilk kez gözler önüne serdi. Alpha A9 adı verilen ikinci jenerasyon işlemci ve CES 2019 teknoloji fuarından önce ortaya çıkarak, yeni yıl sürprizi olan LG C9 OLED TV çok tercih edileceğe benziyor.

Bu yıl piyasaya sürülen OLED TV de yer alan işlemciye benzer bir algoritmaya sahip, fakat ek olarak geliştirilmiş renk düzeltme algoritmalarına sahip olarak piyasa sürülecek olan OLED TV, USB girişi ile de desteklenmektedir.

LG’nin kurumsal sitesinde yer alan bir paylaşımda açıklanan verilere göre, 2019 yılında yalnızca OLED TV değil, aynı zamanda C9, E9, G9 ve W9 OLED gibi modeller de piyasaya sunulacaktır.

İnkar etmemek gerekiyor ki, günümüz televizyonlarında bulunan işlemcinin yapamadığını bu OLED TV ler yapacak gibi duruyor. İşlemci açısından bakıldığında, şirketin görüntü kalitesini iyileştirmek adına yapabileceği pek bir şey kalmamış gibi duruyor.

LG C9 OLED TV Çıkış Tarihi Ve Fiyatı

Dünyanın her neresinde yaşıyor olursanız olun, C9 TV, 55 inç, 65 inç ve 77 inç olarak üç boyutta karşınıza çıkacaktır.

55 inç LG C9 OLED TV fiyatı, 2.499 TL,

65 inç LG C9 OLED TV fiyatı, 3,299 TL,

77 inç LG C9 OLED TV fiyatı ise, 7,499 TL den satışa sunulmuştur.

Burada belirtilen ekran boyutları, nisan ayından itibaren sizlerin satışına sunulabilecek ve daha büyük modellerle ileriki zamanda karşınıza çıkacaktır.

LG C9 OLED TV, geçtiğimiz yıl piyasaya sunulan C8 TV ile karşılaştırıldığında, çok fazla fark olmadığı görünse de illaki, görüntü iyileştirilmesi yapılmıştır. Yeni LG C9 OLED TV sizinde ilginizi çekmiyor mu?

 

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.