Film&Dizi

Love Death Robots 2.Sezon Ne Zaman?


Netflix yapımı, aynı zamanda Love Death + Robots olarak da adlandırılan dizi bilimkurgu ve animasyon türündedir. Dizinin bölümleri birbirinden bağımsız ve her bölüm kendi içerisinde özerk konular işlemektedir, bu bakımdan dizi antolojik özellik göstermektedir. Dizinin esin kaynağı 1981 yapımı Heavy Metal filmidir.

Dizi, bölümlerini 15 Mart 2019 tarihinde yayımlamıştır. Bölüm süreleri farklılık göstermekle birlikte ortalama 14 dakika sürmektedir. 1.sezonu 18 bölümden oluşan diziye izleyiciler büyük ilgi göstermiştir.

Netflix kullanıcılarının verdiği oylarla, izleyenlerin %96’sının diziyi beğendiği sonucuna ulaşılmıştır. İlk sezonun en çok beğenilen bölümleri arasında Aquila Yarığı’nın Ötesinde, Zima Mavisi, Şanslı 13, Şekil Değiştirenler, Üç Robot Ve Buzul Çağı bulunuyor.

 

LOVE DEATH + ROBOTS 2.SEZON

Netflix dizinin 2.sezon onayını Haziran 2019 tarihinde onayladı. Netflix, Love Death + Robots 2. sezonunu ilk sezondaki görüntüleri bir araya getirilerek hazırladığı kısa bir fragmanla kutladı. Love Death + Robots 2.sezon denetleyici yönetmen olarak Kung Fu Panda 2 ve 3 ile tanınan Jennifer Yuh Nelson’ın kadroya katıldığı duyuruldu.

Love Death Robots 2.sezon ne zaman yayımlanacak? Dizinin çekimlerinin birçoğunun tamamlandığı, müzik ve ses ayarlarının yapıldığı bilgilerine ulaşıldı. Şubat 2020’nin başlarında Inverse dergisi, dizi bestecisi Rob Cairns ile yapmış olduğu röportajda, 2.sezon için müzik üretmeye yeni başladığını doğruladı. “2. Sezon senaryolarından birkaçını gördüm ve yönetmenlerle fikir alışverişine ve seslerle çalışmalar yapmaya başladım. ” ifadesini kullandı.

Ancak şu anda Netflix, Love, Death & Robots 2. Sezon için çıkış tarihini açıklamadı. Dizinin temel yapısının alışılmadık olması, aynı zamanda ayrı bölümleri üretmek için gereken sürenin değişebilir olması süreci uzatabilmektedir.

Yine aynı röportajda Cairns, Inverse’e  “ Bölümlerden bazıları benim başladığım zamana kadar tamamlanmıştı” diyor. “Aslında animasyonu yaptılar ve biz tüm efektlerle birlikte son sahne montajını bekliyorduk.” Bilimkurgu dizilerinin yapım sürecinde işler tahmin edilemez, ancak bir tahminde bulunmak gerekirse, 2.sezonun çıkış tarihi için en iyi senaryo 2020’nin sonları gözükmektedir.

Love, Death & Robots Kadrosu ve Yapım Ekibi

Mindhunter, The Girl With The Dragon Tattoo ve Deadpool gibi başarılı çalışmalarıyla bilinen Tim Miller ve David Fincher tarafından yaratılmıştır.

Geniş oyuncu kadrosunda Gary Cole, Samira Wiley, Chris Cox, Michael Benyaer, Fred Tatasciore, Neil Kaplan, G.K. Bowes, Courtenay Taylor, Bruce Thomas, Jeff Berg, Aaron Himelstein, Carlos Alazraqui, Jill Talley ve daha birçok oyuncu bulunmaktadır.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. love death robots 2 sezon ne zaman gelecek gerçekten muhteşem bir diziydi heyecanla bekliyorum 2. sezonu teşeşkkür ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.