Genel

Maç Giriş Ekranınızı Nasıl Özelleştirebilirsiniz?


Birçok özellikler bulunmaktadır. Bunların içerisinde de en kolay olan giriş ekranınızı özelleştirebilirsiniz. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Böylelikle bilgisayarınızın masaüstünde olan resminizi değiştirebilirsiniz. Arka planınıza da dokunmadan fotoğrafı ekranınıza ekleyebilirsiniz. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Maç giriş ekranınızı nasıl özelleştirebilirsiniz diye sorarsanız sitemizdeki bilgilerden mutlaka faydalanmalısınız. Maçların giriş ekranından nasıl özelleştirebileceğinizi sizlere anlatmaya başlayalım ve öncelik olarak apple menüsünden giriş yapmalısınız. Sonrasında ise sistem olan tercihlerinizi seçerek ekran olan koruyucunuza tıklamayı deneyiniz.

 

Daha sonra ekranınızdan desktop bölümünüzü tıklamalısınız. Ekranınızın sol kısmından da seçeneklerini de yani olan kategoriler sizlerin karşısına çıkacaktır. Kategorilerde bitki vedesen resimlerini göreceksiniz. Bu sayfanın sağ tarafın da küçük resimler bulunmaktadır. Bu sayfadan beğendiğiniz yeni tercihlerinizi seçip değiştirebilirsiniz. İstediğiniz renk ile de sayfanızı kaplayabilirsiniz. Maçların en güzel özelliklerinden birini de söylemek gerekirse istenilen resimleri ekranınızda belirli zamanlarla değişmesini sağlayabilirsiniz. Sayfanızın altında da bulunan ayarlardan resimlerin değişmesini sağlayarak isterseniz bu işlemi de yapabilirsiniz. Bize güvenin ve bu konuda bilgi sahibi olmak isteyen birçok kişi sitemize uğramıştır. Sadece size ait olacak bu durum gerçekten de çok harika ve çok da eğlencelidir. Artık herkes özellikle maç kullanan kişiler ekranlarını çok basit bir şekilde ekranlarını özelleştirmektedirler. Daha çok ayrıntılı detaylarını sizlere sitemizde vereceğiz. Basit bir şekilde seçtiğiniz bir görüntüyü giriş ekranınızdan duvar kağıdı değiştir olarak özelleştirebilirsiniz. Eğer resminiz bulanık ise o zaman buradan yani ayarlardan görüntünün versiyonunu ayarlayabilirsiniz. O zaman gerçekten de çok özel ve en önemlisi size özel resimler kaydetmiş olacaksınız. Sayfanız size ait olup sizin istediğiniz resimler ile kaplı olacaktır. Bu çok güzel bir duygu ve maç sayfanız bu şekilde hem renkli hem de çok eğlencelik olacaktır.

 

Seed

Yıkılmadım ama ayakta da durasım yok...

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Mac kullanıyorum çoğu kez zorlanıyorum ama ok hızlı bu yararlın bilgi için teşekkür ederim ekranımı özelleştiricem artık

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.