TeknolojiTeknoloji Haberleri

Microsoft Office 2021 Çıkış Tarihi, Fiyatı

Microsoft Office 2021 Fiyatı


Windows 11’ in çıkış tarihi merakla beklenirken Microsoft Office 2021 konusundaki belirsizlik sona erdi. Office 2021 sürümü hakkında birkaç bilgi kırıntısı bulunmakta. 5 Ekim’ de gelecek güncelleme paketi Microsoft Office 2021 paketini içerecek. Ancak bu pakette Windows 11 yer almayacak.

 

Microsoft Office 2021 Fiyatı

Engadget ‘ in tahminlerine göre Word, Excel, PowerPoint, OneNote ve Microsoft Teams’ i içeren Offfice 2021 fiyatı muhtemelen 150 dolar olarak belirlenecek. Ancak söz konusu fiyat öğrenci sürümü için geçerli olacak.

Raporda Office 2021 Home sürümü için Outlook’ un eklendiği belirtildi. Rapora göre Microsoft Office Home sürümündeki kullanıcılar ve ticari amaçlı kullanımlar için 250 Dolarlık etikete sahip olacak. Bu yılki lansmanda bir dizi yenilik tanıtılacak. Bunlardan bir tanesi ise Microsoft 365 hakkında. Microsoft 365 yeni özelliklerle birlikte dosyalar düzenlenirken gerçek zamanlı kaydetme işlemi yapabilecek. Ayrıca otomatik güncelleştirme özelliğini de beraberinde getirecek.

Office 2021 yeni sürümüyle birlikte uygulamaların pencere köşeleri ve renkleri yeni bir görünüme kavuşacak. Raporda pencere köşelerinin yuvarlak şeklinde olacağı belirtildi.

Micorosft Office 2021 Windows 10 Kullanıcıları İçin Hazır Olacak

Windows’ un Office 2021 sürümündeki güncellemelerin Windows 11 için de gelip gelmeyeceği merak konusuydu. Güncellemenin Windows 11 kullanıcılarını da kapsayacağı belirtildi. Ayrıca Microsoft 365 içinde yer alan Teams uygulaması yeni güncellemeyle Windows 10 için hazır hale gelecek.

Ephesus

Next Station İs Basmane

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.