Mobil AlemiOyun DünyasıTeknolojiTeknoloji Haberleri

Oppo Find X2 League of Legends Special Edition Çin’de Resmileşti

Çinli telefon üreticisi Oppo, büyük bir beklentinin ardından bu yılın Mart ayında Find X serisinin ikinci nesli Oppo Find X2 ve Find X2 Pro’yu tanıttı. Şirket daha sonra dünyanın dört bir yanındaki Lamborghini fanatikleri için özel bir sürüm Find X2 üretmek için Lamborghini ile işbirliği yaptı. Ve şimdi Oppo, “League of Legends” hayranları arasında popüler olabilecek başka bir özel sürüm Find X2 geliştirdi.

Çin merkezli telefon üreticisi, geçtiğimiz haftalarda League of Legends merkezli özel sürüm Find X2’nin piyasaya sürülmesiyle dalga geçiyordu. Bu haftanın başlarında Oppo, tüm dünyadaki LOL hayranları için Oppo Find X2 League of Legends Özel Sürümünü resmen başlattı.

Yani League of Legends, bilmiyorsanız Riot Games tarafından geliştirilmiş bir Çok Oyunculu Çevrimiçi Savaş Arenası (MOBA) oyunudur. Bunda, oyuncular farklı yeteneklere sahip birçok kahramandan birinin kontrolünü ele almak ve yapılarını savunmak ve rakip takımın yapısını yok etmek için stratejiler geliştirmek için takımlarıyla birlikte çalışmak zorundadır. MOBA oyuncuları arasında oldukça popüler bir oyun ve geçen yılın sonlarında mobil platforma geldi.

League of Legends Hayranları için

Şimdi, yepyeni Oppo Find X2, yansıtıcı bir arka yüze sahip çarpıcı bir mavi-yeşil varyantta geliyor. Cihazın arka panelinde oyunun resmi logosu yer almaktadır. Dürüst olmak gerekirse, logonun her tarafında, arka panelin oldukça havalı görünmesini sağlayan duman benzeri bir tasarım da var.

Ayrıca üçlü kamera modülünün etrafında altın aksanlara sahiptir. Bu altın vurgu, kamera modülünden ayrı olarak, cihazın üst ve alt kenarlarının bir kısmını da kaplar. Şirket, dışardaki değişikliklerin yanı sıra, oyunun hayranlarına sürükleyici bir deneyim sağlamak için yazılımına özel bir görünüm de ekledi. Bu dış görünüm, özel simgelerle birlikte cihaz için özel UI arayüzleri sunar.

Bu nedenle, cihaz, özellikle Find X2’nin üst düzey özellikleri dikkate alındığında, LOL hayranları için en iyi deneyimden birini sağlayacak şekilde ayarlanmıştır.

Çinli akıllı telefon üreticisi, yeni “League of Legends” Find X2 sürümünden yalnızca 3.000 adet üreteceklerini söylüyor. Ve maalesef şu an itibariyle cihazın fiyatı hakkında bir bilgi yok. Bununla birlikte, geleneksel Find X2’nin 999 dolarlık fiyatı göz önüne alındığında, bu özel sürümün bin dolardan fazlaya mal olacağını varsayıyorum.

Emre Aslanhan

İletişim emre.aslanhan@gecbunlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.