Film&Dizi

Ozark 4. Sezon


Ozark 4. Sezonun ne zaman yayınlanacağı dizi hayranları merakla bekliyor. 2017 yılında ilk sezonu ile izleyici ile buluşan Ozark dizisi Netflix’in en çok sevilen dizilerinden biri oldu. Pandemi döneminde 3. Sezonu ile izleyici ile buluşan Netflix orijinal dizisi Ozark’ın 4. Sezonu heyecanla bekleniyor. Bryde ailesinin Meksika’nın büyük uyuşturucu şebekesinin para aklama faaliyetlerini yürütmek amacıyla Missouri’nin Ozark bölgesine yerleşmesiyle başlayan dizi ailenin yaşadığı ilginç olaylar ile devam ediyor. Oldukça akıcı ilerleyen dizi her bölümünde nefes kesen heyecanlar yaşatıyor.

Ozark 4. Sezon Yayınlanacak mı?

Ozark 4. Sezon merakla beklenirken Netflix dizi hayranlarına müjdeli haberi açıkladı. Ozark 4. Sezon çekimlerinin onaylandığını açıklayan Netflix yetkilileri çekimleri başlayan son sezonun final sezonu olacağını duyurdu. Her sezonu 10 bölüm olan dizinin 4. Sezonunun 14 bölüm olacağı açıklandı. Daha uzun olan son sezonun 7 bölümlük 2 final serisi ile yayınlanacağı bildirildi. Bölüm sayısının çok olması Bryde ailesinin yaşayacağı problemlerin ve aksiyonun daha fazla olacağının da habercisi oldu. Büyük heyecanla beklenen Ozark 4. Sezon dizi hayranlarını ekrana kilitleyecek gibi görünüyor. 3 sezon boyu soluksuz izlenen Ozark dizisi suç örgütlerinin gerçek yüzünü gösteren ve izleyiciyi hayretler içersinde bırakan şaşırtıcı sahneleri ile çok konuşulan bir dizi oldu. Son 4. Sezonu ile daha çok konuşulacağı ve daha heyecan verici sahneler içerdiği yapılan açıklama ile belli oldu. Bryde ailesinin yaşayacaklarını merak eden Ozark hayranları 4. Sezon ile büyük bir aksiyon yaşayacağa benziyor.

Ozark 4. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Ozark 4. Sezonun çekimler için onay aldığını açıklayan Netflix yetkileri çekimlerin ne zaman biteceği ve hangi tarihte yayınlanacağı konusunda henüz net bir bilgi açıklamadı. Pandemi nedeniyle çekimlerin ne zaman biteceğinin belli olmadığını söyleyen yetkililer, en kısa sürede Ozark 4. Sezonu tamamlamaya çalıştıklarını belirtiyorlar. Corana virüs tehdidi nedeniyle Ozark 4. Sezon çekimlerinin büyük bir itina ile yapıldığı açıklaması geldi.

Pandemi sürecinde oyuncu ve set görevlilerinin sağlığının önemli olduğunu, bu nedenle Ozark 4. Sezon çekimlerinin bitiş tarihinin netlik kazanmadığını açıklıyorlar. Medya da konuşulan haberlere göre en geç 2021 başında Ozark 4. Sezonun yayınlanabileceği anlaşılıyor. Tam bir tarih verilmese de belki 2020 bitmeden dizinin 4. sezonunun ilk 7 bölümünün yayınlanabileceği de ihtimal dâhilindedir. 7 bölümlük 2 seri ile yayınlanacak Ozark 4. Sezon hayranlarının meraklı bekleyişine kısa sürede cevap verecek gibi görülüyor.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.