Film&Dizi

Engin Günaydın Önderliğinde Andropoz Dizisi

Andropoz Nerede Yayınlanacak?

Son zamanlarda birçok yerli ve yabancı yeni yapımın arasında Andropoz dizisi de eklenmiş durumda. Engin Günaydın’ın başrol olarak oynadığı, senaryosunun yazılmasına katkı sağladığı ve her alanda çok fazla ses getirecek bu dizi çok yakında izleyicisiyle buluşmuş olacak.

Andropoz Nerede Yayınlanacak?

Dizinin çekilip yakında yayınlandığı duyan herkes, Engin Günaydın’ın üstün oyunculuk yeteneklerini görmek ve izlemek için yapımın nerede yayınlanacağını merak etmektedir. Andropoz isimli dizi diğer yapımlar gibi televizyonda yayınlanmayacak. Andropoz dizisi yayın tarihinden itibaren “NETFLİX” platformu üzerinde izleyicileriyle buluşacak.

Andropoz Ne Zaman Yayınlanacak?

Engin Günaydın’ın başrol görevini üstlenmiş olduğu oldukça kaliteli bir dizi olacak Andropoz dizisi, 7 Ekim tarihinden itibaren izleyicisiyle buluşmuş olacak. Dizinin ilgi çeken fragmanı ve diğer tanıtım videoları ise çoktan paylaşılmış durumda.

Andropoz Dizisinin Konusu Nedir?

Andropoz dizisinin konusu genel olarak gizemli, komik, trajedi ve bir takım farklı duyguları bir arada izleyiciye yaşatmayı öngören bir senaryonun ışığında karşımıza çıkmaktadır. Engin Günaydın tarafından oynanmakta olan ve ön plana çıkan Yusuf isimli karakter, dizide iki çocuk babası sıradan bir adamı canlandırıyor. Yusuf, dizinin başında andropoza girdiğini fark etmektedir. Andropoza girdikten sonra hayatında bazı değişiklikler yapmak isteyen Yusuf, karısını bu süreçte daha fazla taktir etmektedir. Hem aile draması hem de birçok farklı hikayenin yer aldığı absürt komedi unsurları içermekte olan bu dizi, Yusuf’un hayatının karmaşık bir hal almasıyla oldukça güzel bir hal alıp, izleyiciyi ekranlara hapsedecek bir duruma getiriyor.

Andropoz Ne Demek?

Erkeklere özgü olan bu terim, er bezlerinin salgıladıkları hormonların azalmasıyla birlikte cinsel gücün düşmesini ortaya çıkaran bir durumdur.

Andropoz Dizisi Başrolü Engin Günaydın Kimdir?

Yıllardır ekranlarda başarılı kariyerine tanık olduğumuz Engin Günaydın, 1972 senesinde Tokat’ta dünyaya gözlerini açmıştır. Birçok film ve dizi yapımında başarılı bir şekilde ekranlarda gördüğümüz, yapmış olduğu rol ve oyunculuk ile izleyicisi tarafından oldukça beğenilen Günaydın, dünden bugüne onlarca farklı dizinin parlayan yıldızı olmayı üstün yeteneği ile başarmıştır. Birçok farklı dizide kendine has tiplemesiyle gün yüzüne çıkan Engin Günaydın, diziler final yapsa bile yaptığı karakterler ile yıllar sonra bile adından bahsettirmeyi başarmaktadır. İlk olarak “Bir Demet Tiyatro” isimli yapım ile izleyicisi ile ekranlarda buluşan Günaydın; daha sonra Aşkım Aşkım, Zaga, Avrupa yakası gibi dizilerde, bir takım finans kurumlarına ait reklam filmlerinde başarılı bir şekilde oynamış ve firmanın reklam yüzü olmuştur.

Engin Günaydın’ın oynamış olduğu bazı dizi, film ve reklam filmleri arasında ise; Yazgı, Yazı Tura, Takva, G.O.R.A, Yeraltı, İçimdeki Ses, Aile Arasında, Bir Demet Tiyatro, Aşkım Aşkım, Zor Baba, Güneş Yanıkları, Alacakaranlık, Avrupa Yakası, Üsküdar’a Giderken, Muhteşem Yüzyıl, Galip Derviş, 10 Bin Adım ve Azizler gibi dizi ve filmler karşımıza çıkabilmektedir. Engin Günaydın’ın yapmış olduğu tüm oyunculuk yetenekleriyle birlikte ünlenen ve oldukça güzel yerlere gelen bu yapımlar, izleyiciler tarafından fazlaca sevilmiş ve ön plana çıkartılmıştır. Günaydın tarafından ortaya çıkartılan bu tiplemelerle birlikte, izleyiciler diziden çok Günaydın’ın yapmış olduğu tiplemeleri hatırlamakta ve taklit etmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.