Film&Dizi

Patron Bebek 2: Aile Şirketi

Çocuk ve yetişkin birçok sinemaseverin ilgi ile beklediği filmlerden biri olan Patron Bebek 2 bölüm, 1. filmin devamı niteliğindedir. İzleyicinin merakla beklediği bu filmin ilk filmi çok büyük bir ilgi görmüş ve uzun yıllar birçok yaş grubu izleyici tarafından izlenmişti. Filmin bu kadar ilgi görmesi yapımcıların ikinci filmi çekmesini de gerekli hale getirmiştir.

Filmin orijinal seslendirme kadrosunda son derece önemli isimler bulunuyor. Birinci filmde bulunan kadroda yine birçok kişinin yakından tanıdığı Alec Baldwin de bulunuyor. Animasyon niteliğinde olan bu filmin birçok kişi tarafından merakla beklenmesi ise film yapım şirketinin elini çabuk tutmasını gerekli hale getiriyor.

Patron Bebek 2: Aile Şirketi Dev Seslendirme Kadrosu

Patron Bebek 2. Sezon bekleyişinde olan izleyiciler filmin seslendirme kadrosunu da bir hayli merak ediyor. Orijinal seslendirme kadrosu içerisinde bulunan isimlerin başında Tobey Maguire, Lisa Kudrow, Jimmy Kimmel, Steve Buscemi ile Miles Christohper Bakshi gibi isimler geliyor. Bu isimlerden bir diğeri de Alec Baldwin oluyor.

Animasyonun devam filmi ödüllü bir yazar olan Marla Frazaee’nin hazırlamış olduğu bir çocuk kitabından esinleniliyor. Resimli bir kitap olan Patron Bebek kitabı film olarak da büyük bir ses getirdi. Aynı ilgiyi görecek gibi duran Patron Bebek 2 film izleyicilerini ekrana kilitleyecek bir senaryo ile geliyor.

İkinci filmin yönetmenliğini Tom McGrath üstleniyor ve başrol karakterini ise Alec Baldwin seslendiriyor. Birinci filmde ki başkarakteri yine Alec Baldwin seslendirmişti.

 

Patron Bebek 2: Aile Şirketi Fragmanda Neler Oluyor?

Animasyon filmi severlerin ilgi ile beklediği Patron Bebek 2 fragmanı geçmiş günlerde yayınlandı. Birinci filmde anlaşamayan ve filmin sonuna doğru çok iyi kardeş olan Patron Bebek ve üvey abisi ikinci filmde kötülere karşı birlikte mücadele veriyor. Fragmandan anlaşıldığı üzere Patron Bebek abisinin de yardımı sayesinde kötü amaçlara hizmet veren bir global şirketi çökertmeye çalışıyor. Filmin senaryosu son derece eğlendirici bir konu içeriyor. Fragmanı merakla bekleyen izleyici filmin çıkış tarihini de büyük bir merakla bekliyor.

 

Patron Bebek 2: Aile Şirketi Türkçe Dublaj Mı?

Patron Bebek 2 altyazılı izlenecek olan film ilerleyen zamanlarda Türkçe dublaj olarak da izlenebilecektir.  Sinemaseverlerin severek izleyeceği bu filmin hem senaryosu hem de görsel kalitesi son derece yüksektir. Animasyon filminden beklentiyi yüksek oranda karşılayan bu film hem çocuklara hem de yetişkinlere fazlası ile hitap ediyor. Patron Bebek 2 animasyon filmi bekleyişinde olanlar için fragman sonrası gerçek yayınlanma tarihi de açıklandı.

Patron Bebek 2: Aile Şirketi Ne Zaman Çıkacak?

Birçok sinemaseverin merak ettiği Patron bebek 2 ne zaman çıkacak sorusunun yanıtı da yapımcı şirket tarafından verildi. Film izlemeyi seven ve özellikle animasyon filmlere ilgi duyan kişilerin izleyebileceği bu filmin yerli versiyon tarihi kısa bir süre önce belirlendi. Ancak filmin yayın tarihine henüz aylar var denilebilir. Merakla beklenen Boss Baby 2 yani Türkçe ismi ile Patron Bebek 2 filmi 23 Nisan 2021 tarihinde seyircilerin karşısına çıkacak. Filmin 2021 tarihinin bahar aylarında gösterime girecek olması izleyiciyi üzen bir durum olsa da gerçek tarihin duyurulmuş olması izleyicide olumlu etkiler bıraktı denilebilir.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.