TeknolojiTeknoloji Haberleri

PlayStation Plus Collection Tanıtıldı!

PlayStation Plus Collection Nedir?

Günümüzün en önemli teknoloji şirketlerinden biri olan Sony, geçtiğimiz günlerde düzenlediği özel bir etkinlikte yepyeni bir abonelik hizmetini duyurdu. PlayStation Plus Collection ismi verilen hizmet, tıpkı özellikleri ile Xbox Game Pass servisine oldukça benziyor. PlayStation kullanıcılarını oldukça mutlu edecek hizmet, yeni nesil konsollar ile birlikte oyun severlere sunulacak. Dilerseniz, tanıtımı yapılan ve oldukça kısa bir süre içerisinde kullanıma sunulacak yeni hizmeti gelin daha yakından birlikte inceleyelim.

PlayStation Plus Collection Nedir?

PlayStation Plus Collection nedir sorusu, son dönemlerde oldukça sık sorulmakta ve araştırılmaktadır. Sony tarafından geliştirilen abonelik hizmet sayesinde oyun severler, PlayStation 4 oyunlarını sorunsuz ve akıcı bir şekilde PlayStation 5 cihazlarında oynayabilecek.

 

Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre, söz konusu abonelik hizmeti PlayStation Plus servisine dahil olacak. Kısacası, PlayStation Plus abonesi olan kullanıcılar herhangi bir ek ödemesi yapmadan PlayStation 4 oyunlarını sorunsuz ve ücretsiz bir şekilde oynayabilecek.

 

PlayStation Plus Collection Servisinde Hangi Kaliteli Oyunlar Bulunacak?

PlayStation Plus Collection aboneliği sayesinde oyun severler; God of War, Fallout 4, Final Fantasy XV, Mortal Kombat X, Resident Evil 7, Persona 5, Batman, The Last Guardian, Infamous Second Son, Battelfield1, Detroit, Until Dawn, Days Gone, Ratchet and Clanck, Uncharted 4, Monters Hunter World ve Bloodborne gibi oyunları ücretsiz bir şekilde oynayabilecek.  PlayStation Plus aboneliğine dair olacak yeni servis’ e ilerleyen zamanlarda yeni oyunlarında eklenmesi bekleniyor.

PlayStation Plus Aboneliğinin Ücreti Ne Kadar?

Sony şirketi tarafından özel olarak geliştirilen ve PlayStation kullanıcılarına sunulan abonelik hizmeti PlayStation Plus fiyatı ile dikkat çekiyor. Söz konusu abonelik hizmetinden yararlanmak isteyen kullanıcılar, 29 Ekim tarihinden itibaren aşağıda yer alan güncel fiyatları ödeyecek.

  • 1 Aylık abonelik hizmeti 40 TL
  • 3 Aylık abonelik hizmeti 100 TL
  • 12 Aylık abonelik hizmeti 240 TL

 

PlayStation Plus Aboneliğinin Sağladığı Önemli Avantajlar

  • Söz konusu abonelik hizmeti sayesinde oyun severler, her ay birbirinden kaliteli iki farklı oyunu herhangi bir ücret ödemeden oynayabilmektedir.
  • PlayStation Plus abonesi olan kullanıcılar, birbirinden önemli indirimlerden yararlanabilmekte ve birçok oyunu oldukça uygun fiyata satın alabilmektedir.
  • Abonelik servisine üye olan kullanıcılar, oyunları online bir şekilde oynayabilmektedir.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.