Diğer Yazılarımız

Rainbow Kiss Ne Demek

Cinsel zevkler kişiden kişiye değişmektedir. Rainbow kiss ne demek dikkat çekmektedir. İngilizceden Türkçeye çevrildiği zaman gökkuşağı öpücüğü olarak bilinir. Aslına bakılırsa bu gökkuşağı öpücüğü LGBT tarafından yayılan bir öpücük türü olduğu düşünülmektedir. Oysa durum bundan çok farklıdır. Bilindiği gibi gökkuşağı farklı renklerle oluşmaktadır. Bir öpücüğün renklenmesi için farklılık yaratmak Rainbow kiss yani gökkuşağı öpücüğünü akla getirebilir.

Rainbow kiss nedir cinsel sınırları olmayan insanlar tarafından deneyimlenir. Farklı vücut sıvıları ağız yolu ile öpüşerek kişiden kişiye aktarılabilir. Ancak cinsellikte her iki tarafın rızası önemlidir. Sonuç itibari ile her öpüşme masum değildir. Bu yüzden gökkuşağı öpücüğünün ne olup ne olmadığını bilmek çok önemli olacaktır. Özellikle işin içine oral seks girdiğinde bazı insanlar için mide kaldırıcı bir hale dönüşebilir.

Cinsellikle Rainbow Kiss

Gökkuşağı öpücükleri ilk duyanlar için çok masum gelebilir.  Ancak durum sanıldığı gibi değildir. Ayrıca yüzde yüz öpücük ile sınırlı değildir. Cinselliğinde ön planda olduğu ve herkesin deneyimleyemeyeceği bir durumdur. Rainbow kisses nedir merak edilmektedir. Birçok kişi bu öpücüğü gökkuşağı ile bağlantı kurarak LGBT ile alakalı olduğunu düşünmektedir. Durum hiçte öle değildir.

Rainbow kiss kadın ve erkek arasında gelişen bir tür cinsel fantezidir. Oral seks yolu ile alınan vücut sıvıları öpüşerek iki cinse bulaşır. Böylelikle gökkuşağı öpücüğü oluşur. Burada genellikle kan ve sperm sıvıları ön plandadır.  Bu sebeple cinselliği normal sınırlarda yaşayanlar açısından uygun bir öpücük türü değildir. Bu tür bir öpücük kadınların regl dönemlerinde tercih edilmektedir. İslam dininde bu tür bir şey söz konusu olamaz.

Sapkın bir boyutu olan rainbow kiss sanıldığı gibi LGBT bireylere ait bir öpücük değildir. Gökkuşağı öpücükleri Fransız öpücüğünün vücut sıvıları ile harmanlanması ile meydana gelir. Birçok kişi için oldukça itici bir durumdur.  Regl kanının ve spermin taraflara bulaşması ve öpüşmesi ile elde edilen Rainbow kiss nedense LGBT bireylere özgü sanılır. Ancak bu tamamen yanlış bir algıdır.

Rainbow Kiss Nedir?

Gökkuşağı öpücüğü rainbow kiss olarak adlandırılır. Rainbow kiss anlamı renkli öpücük olarak karşımıza çıkar. Bilindiği üzere gökkuşağı renkli olur. Öpücüğünde renkli olması için vücut sıvılarının öpücükle karışması gerekir. Bu öpücük sanılanın aksine dünyada pek çok kişi tarafından deneyimlenmektedir. Mide bulandırıcı bir durum olmasına karşın böyle bir öpücüğün var olması ve merak edilmesi çok ilginçtir.

Rainbow kiss erkek ve kadının oral seks yapması ve bulaşan sıvıların Fransız öpücüğü ile birbirlerine nakletmesidir. Herkesin kaldıracağı bir öpücük değildir. Gökkuşağı öpücüğü iki kişinin de istemesine bağlı olarak yapılabilecek cinsel odaklı bir öpücüktür. Cinsellikte de sınır olması önemli olacaktır. Bu yüzden cinsel bir konuda hem fikir olabilmek için neyi kabul ettiğinizi mutlaka araştırın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.