Oyun DünyasıOyun Tanıtımları

Rainbow Six Quarantine Sistem Gereksinimleri Neler?

Tom Clancy’s Rainbow Six Serisi Özellikle Rainbow Six Siege Oyunuyla Tanınıyor


Kapalı beta testleri yapılan Rainbow Six Quarantine sistem gereksinimleri ortaya çıktı. Ortaya çıkan sistem gereksinimleri her ne kadar resmi olmasa da oyuncuların önceden hazırlıklı olmalarını sağlayacak gibi gözüküyor.

Ubisoft şirketinin geliştirdiği Rainbow Six serisinin dünyanın dört bir yanında birçok seveni bulunuyor. Özellikle Rainbow Six Siege oyunu günümüzde sayısızca oyuncu tarafından beğenilerek oynanmaya devam ediyor. Bu sevilen oyun serisine önümüzdeki dönemlerde yeni bir oyun katılması bekleniyor.

Serinin arasına yeni katılacak olan Rainbow Six Quarantine geçtiğimiz dönemlerde kapalı beta testlerine girmişti. Bu süreçten bir süre sonra Rainbow Six Quarantine sistem gereksinimleri ortaya çıktı. Böylece oyuncular bilgisayarlarını önceden hazır ederek yeni oyunu beklemeye devam edebilecekler.

Tom Clancy’s Rainbow Six Serisi Özellikle Rainbow Six Siege Oyunuyla Tanınıyor

Yazımızın devamında Rainbow Six Quarantine sistem gereksinimleri konusuna açıklık getirmeye çalışacağız. Ancak ondan önce sizlere kısaca Rainbow Six serisinden bahsetmek istiyoruz. Ubisoft şirketinin geliştirdiği Tom Clancy’s Rainbow Six serisi yıllar önce hayatımıza girmişti.

Yıllardır oyuncularla buluşan bu seri birçok farklı şekilde karşımıza çıktı. Serinin en sevilen oyunlarından olan Tom Clancy’s Rainbow Six Siege günümüzde hala sayısızca oyuncu tarafından oynanmaya devam ediyor. Online modlarıyla daha fazla sevilen bu oyun içerisinde birçok farklı karakter bulunduruyor.

Birbirinden farklı yeteneklere sahip karakterlerin bulunduğu Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, FPS oyunları arasında farklı bir konuma sahip. Bu yüzden bu oyunu seven oyuncular doğal olarak Rainbow Six Quarantine sistem gereksinimleri konusunu daha fazla merak ediyorlar.

Oyunun geçtiğimiz dönemde kapalı beta testlerine alındığını belirtmiştik. Bu süreçten sonra yeni oyunu bekleyen oyuncular daha fazla heyecanlanmaya başladılar. Yeni oyun henüz piyasaya sürülmemiş olsa da sistem gereksinimlerinin ortaya çıkmasının oyuncular için iyi haber olduğunu söyleyebiliriz.

Rainbow Six Quarantine Ne Zaman Çıkacak?

Yazımızda Rainbow Six Quarantine sistem gereksinimleri konusuna geçmeden önce bir konuya açıklık getirmek istiyoruz. Daha önce belirttiğimiz gibi yeni oyunu bekleyen çok sayıda oyuncu bulunuyor. Bu yüzden birçok oyuncu oyunun çıkış tarihini merak ediyor.

Normal şartlarda Rainbow Six Quarantine oyuncularla 2020 yılında buluşacaktı. Ancak Ubisoft şirketi oyunun çıkış tarihini bazı nedenlerden dolayı ertelemişti. Bu ertelemeden sonra oyunun çıkış tarihi belirsizliğini korumaya devam ediyor. Uzun lafın kısası Rainbow Six Quarantine çıkış tarihi hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor.

Rainbow Six Quarantine Sistem Gereksinimleri 2021

Belirttiğimiz gibi önerilen ve minimum Rainbow Six Quarantine sistem gereksinimleri ortaya çıktı. Şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizin için bu sistem gereksinimlerini listelemek istiyoruz.

Rainbow Six Quarantine Sistem Gereksinimleri Güncel

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • RAM: 8 GB
  • Ekran Kartı: 4 GB AMD Radeon R9 290X / 4 GB NVIDIA GeForce GTX 960
  • İşlemci: AMD Ryzen 3 1200 / Intel i5-4460
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
  • Depolama: En az 60 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • RAM: 16 GB
  • Ekran Kartı: AMD Radeon RX 580 / NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti
  • İşlemci: AMD Ryzen 5 1500X / Intel i7-4790K
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
  • Depolama: En az 60 GB

Ortaya çıkan minimum ve önerilen Rainbow Six Quarantine sistem gereksinimleri bu şekilde oluşuyor. Yazımızda son olarak ortaya çıkan bu sistem gereksinimlerinin resmi olmadığını ve bilgilerde değişiklik olabileceğini vurgulamak istiyoruz.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.