Giyilebilir Teknoloji

Samsung Galaxy Fit E Özellikleri

Tasarım ve görüntüleme


Fitness ile uğraşanların sevebileceği yeni bir dijital akıllı saat modelini Samsung piyasaya sürdü. Teknoloji alanında her geçen gün yeni model aletler, hayatı daha da kolaylaştırmak ve üreticilerine para kazandırmak için üretiliyor. Büyük bir pazar alanı bulunan Smart Watch sektöründe Samsung en ileride olmak istiyor. Bu yüzden de fiyatları fazla abartmadan alt ekonomik sınıflara da hitap etmek üzere yeni bir ürün geliştirdi. Firma daha önce, Galaxy Watch Active ile piyasaya güzel bir fitness odaklı akıllı saat tanıtmıştı, ancak bir Smart Watch bir spor bandı değildir. İşte bu nedenle bu yüzden firmanın 2019 giyilebilir ürünleri içerisinde Galaxy Fit ve Galaxy Fit e modelleri üretildi.

 

Tasarım ve görüntüleme

Galaxy Fit e, Samsung’un yeni spor ürünlerinin- giyilebilir teknolojilerinin en küçük birimidir, temel olarak fiyatı uygun bir cihazdır. Fit e modelinin küçük bir ekranı var ve 64 x 128 piksel çözünürlüğe sahip 0.74 inç PMOLED ekran kullanıyor. Smart Watch cihazın ekranı da monokromdur, bu nedenle bu ekrandan etkileyici grafiklere ne yazık ki erişmek mümkün değil. Ancak ihtiyacınız olan bilgileri alabileceksiniz tabi ki. Cihazda kullanım kolaylığı sağlayan ekran kaydırma kolaylığı yok.

 

Galaxy Fit e yazılımı ve fitness takibi

Fit e modelindeki her ekranın bir widget’ı olması, hangilerini sırayla görmeyi seçebilmenizi sağlar. Mesela, Kalori değeri, attığınız adım sayısı, kalp atış hızı, hava durumu ve takvim gibi özellikleri var. Dilerseniz bir dizi seçenekle saat yüzlerini/ ekran görünümünü de değiştirebilirsiniz. Dilerseniz saat ön görünümlerini ve alarm ayarlarını da değiştirebilirsiniz. Küçük şirin ve uygun fiyatlı bir giyilebilir ürün olan Fit e modeli kullanışlı bir cihazdır.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.