Mobil Alemi

Samsung, Galaxy Note 10’u Ağustos’ta piyasaya sürmeye hazırlanıyor

CNET, Samsung’un 7 Ağustos’taki Galaxy Note 10 telefonunu 7 Ağustos’ta New York’taki Barclays Center’da sergilemek istediğini bildirdi.

Bu, Kore firmasının Galaxy Note için başlattığı yıllık programa göre sıralanıyor ancak Ağustos’un hala bir süre sonra olduğu gibi görünerek tarihin değişmesi mümkündür.

Genelde bu dev kalemle donatılan el cihazlarını umursamıyorum, ancak Not 10’u çevreleyen söylentiler ilgimi çekiyor. Samsung’un bu yıl iki modeli üzerinde çalıştığı söyleniyor 6,3 inçlik Not 10 ve 6,75 inçlik ekranlı daha büyük bir Not 10 Pro.

Not 10 Pro’nun, derinlik algılama için bir uçuş süresi atıcı dahil olmak üzere dört arka kamera alması beklenir. Her iki model de büyük piller (yaklaşık 4.500mAh kapasiteye sahip) ve inanılmaz derecede hızlı 45W şarj alacaktır. OnePlus’ın Warp Charging’in lüksünü son birkaç aydır 30W’da çıkardığını belirten, Not 10 cihazlarında bu son özellik için en heyecanlı olduğumu söylemeliyim.

Ne yazık ki, her iki telefonda da 3,5 mm ses girişi için yer kalmayacak. Bu kötü bir çağrı, bu yıl mümkün olan en büyük telefonlara oldukça iyi bir kuruş harcamak isteyenlerin de pahalı kulaklıkları kullanmak isteyeceklerini varsaymanın güvenli olduğu düşünülürse.

Bu yılın başlarında Galaxy Fold ile topu düşürdükten sonra Samsung, 2019’da satın alabilecek en iyi Android cihaz parasını arayan müşterileri çekmek için Not 10’da büyük olasılıkla yer alacak. Bunun olup olmadığını öğrenmek için Ağustos ayına kadar beklememiz gerekecek.

Emre Aslanhan

İletişim emre.aslanhan@gecbunlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.