AndroidMobil Alemi

Samsung Galaxy Z Flip Resmi Olmayan Tanıtımı Yapıldı.

Samsung Galaxy Z Flip Sızdırıldı!


Samsung Galaxy Z Flip Özelikleri Neler? Samsung Galaxy Z Flip Modeli Türkiye’de Satılacak Mı? Samsung Galaxy Z Flip Katlanabilir Telefonu Ne Zaman Tanıtılıyor? Gibi Soruları Cevaplarını Beklerken Bir Twitter Kullanıcısı  Ve Cihazları Sızdırmasıyla Ünlü Twitter Kullanıcısı Cihazın 10 Saniyelik Kendince Tanıtımını Yaptı.

Samsung Galaxy Z Flip Sızdırıldı!

Samsung’un Yeni Nesil Katlanabilir Telefonunu Bu Ay İçinde Tanıtması Beklerken İlk Önce Özelikleri Sızdırılan Samsung Galaxy Z Flip Modeli Şimdide Bir Twitterde Video İle Sızdırıldı. Geçtiğimiz Günlerde Samsung Galaxy Z Flip Özelikleri Ve Kısmen Tasarımı Sızdırılmıştı. Samsung Galaxy Z Flip Katlanabilir Cihazın Özellikleri İçin Makalemizin Sonunda Belirteceğiz Ancak Muhteşem Bir Tasarım Ve Katlanabilir Olması Yeni Teknoloji Ve Yeni Yeniliklerle Karşı Karşıya Olduğumuzu Gösteriyor. Ancak Daha Önce Tanıtılan Katlanabilir Cihazlardaki Ekranın Katlanırken Kendiliğinden Kırılmasını Engellenip Engellenmediği Ve Bu Teknolojinin Cihazlarda Tamamen Kullanılıp Kullanılmayacağı Akıllarda Soru İşareti Olsa Da Katlanabilir Cihazların Hem Cebimizde Hem Çanta Vs. Saklama Konusunda Bize Alan Kazandırabileceği Gerçeği Mevcut. Hele Ki Cihazlar İçin Gün Geçtikçe Ekran Boyutlarını Büyük Üstüne Bir Yenilik Koymadan İlerlendiği Göz Önüne Alınırsa Katlanılabilir Olan Samsung Galaxy Z Flip Modeli Epey İlgi Çekici Kalabilir.

Samsung Galaxy Z Flip Modeli Teknoloji Tutkunları Tarafından Merakla Bekleniyordu. Tanıtım Tarihi 11 Şubatta Olmasına Rağmen Bir Twitter Kullanıcısı Cihaz İle İlgili Videoyu Twitter Profilinde Paylaştı. Daha Öncelerde De Başka Cihazları Sızdıran Ben Geskin  2 Şubat’ta Samsung Galaxy Z Flip Tanıtımını Tek Başına Üstlenmiş Gibi.

Samsung Galaxy Z Flip Özellikleri Neler?

Samsung Galaxy Z Flip Özeliklerinin En İlgi Çekici Yanı Katlanabilir Olmasının Yanışı Sıra Cihazın 6,7 Bir Dinamik Amoled Esnek Bir Ekran İle 15w Hızlı Şarj Desteği, 3.300 Mah Değerli Çokta Kötü Olmayan Bir Batarya Ve 12 Megapiksel F2.2 Ultra Geniş Acılı X  12 Megapiksel F1.8 Geniş Acılı Çift Kamera  İle Gelecek Olan Cihazın Kablosuz Şarj Ve Ters Kablosuz Şarjda Bulunuyor, Cihazdan Cihazı Kablosuz Olarak Şarj Etmeniz Ya Kanka Benim Telefonun Şarjı %10 Kalmış Dediğinizde Cihazları Üst Üste Koyup Kablosuz Şekilde Arkadaşlarınızdan Şarj Aktarımı Yapabileceksiniz.  Ancak İşlemci Tarafında İse Snapdragon 855 Plus Ve 8 GB Ram İle Gelecek Olan Cihazda 256gb Dahili Depolama İle Geleceği Söyleniyor. Ekranı Kadar Özelikler İde İnsanı Heyecanlandıran Bu Teknolojik Canavarın Ülkemizde Satılıp Satılmayacağı Meçhul.

Ülkemizde Satılsa Da Fiyatları Astronomik Olabilir Çünkü Cihazın Yurt Dışı Satış Fiyatı 1400 Dolar Olması Bekleniyor. Ülkemizde Vergiler Ve Diğer Kalemlerde Eklenince Fiyatlar Ciddi Bir Farklılık Gösterecektir Ki Zaten Samsung Türkiye’nin De Fiyat Politikasının Ülkeden Ülkeye Değiştiğini Biliyoruz. Ekranı Sac Teli Kadar Esnek Olan Cam Kırılmalarda İse Nasıl Tepki Vereceği Veya Tamir Ücretleri Ne Kadar Olacağı Da Meçhul. Şuandık Bu Özeliklerle Bile 11 Şubatta Resmi Olarak Tanıtılmasını Bekleyeceğimiz Samsung Galaxy Z Flip Modeli İçin Başka Sızıntılar Olursa Sizlerle Paylaşmaya Devam Edeceğiz.

 

Samsung Galaxy Z Flip Görseli : WinFuture

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.