AndroidMobil Alemi

SAMSUNG GEAR VR

Artık 3D girdiğinden beri gittikçe gelişen görüntü modelleri gün geçtikçe daha da güzel bir hal almaya başladı yine Koreli üretici Samsung sanki izlediğin bir olayın içindeymiş hissi katarak izleyicilere görüntü sunuyor. 360 derece açıyla görebiliyorsunuz.

tr_SM-R321NZWATUR_000000001_Front

Telefonunuzu cihaza takip kullanmaya başlıyorsunuz,sonrasında ise 3 boyutlu dünyanın tadını çıkarıyorsunuz.

Özelliklerini baka

Bu yenilikçi sanal başlık 360 derece surround sinema benzeri görüntüleme deneyi yaşatacak özellikleri ile sizi içine çekiyor. Galaxy S6’nın yüksek çözünürlük ve çok daha fazla piksel yoğunluğu sayesinde daha fazla gerçek gibi görünen, canlı görüntülerin keyfini çıkarın.

Kolay Kontrol Edilebilir Dokunmatik Yüzey

S6 için Gear VR Innovator Edition’ı kullanırken dokunmatik yüzeyin orta noktasını bulmak gibi bir endişeniz olmasın. Daha derinlemesine olan ve orta noktası kabartmalı olan bu dokunmatik yüzey kullanıcı dostu kontrolleri daha kolay etkileşim deneyimine sahip olmanız için sunar.Yani sizin erişiminizi de kolaylaştırmaya yönelik çalışmalar yapılmış.

Ergonamik Kullanım

Kullanımınız rahat olması ve keyif almanız için Gear’ı gerçekten hafif,düzgün bir tasarım yapılmış.
S6 için Gear VR Innovator Edition, özellikle uzun süreli kullanımlarda son derece rahat bir şekilde yerine oturur. Yeniden tasarlanan ergonomik arka bağlama şeritleri ağırlığı başınıza eşit şekilde dağıtarak kullanım konforunu en üst düzeye çıkartır.

Daha Uzun Kullanım Süresi

Telefonlarda yaşadığınız o büyük sıkıntıyı bu cihazda yaşamamanız için çalışmalar yapılmış en azından keyfiniz bölünmeyecek.
S6 için Gear VR Innovator Edition bir Mikro-USB bağlantı noktası ile donatılmıştır ve harici şarj cihazı kullanılarak doğrudan şarj edilebilir. Gear VR Innovator Edition ile videoları, filmleri seyrederken ve oyun oynarken daha uzun süre keyifli zaman geçirebilirsiniz.
Oyun oynama,sinema yazılımları,mağazasıyla kullanmınızı daha da kolaylaştırıyor,zevkli ve eğlenceli zaman geçirmenizi sağlıyor.
new-gear-vr-samsung-galaxy-s6-6441_0 https://www.youtube.com/watch?v=RQ4gp-_XHvk&w=560&h=315

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.