Film&Dizi

Sasaki To Miyona

Sasaki To Miyano Hakkında Genel Bilgiler


Sasaki To Miyano, en çok izlenen animeler arasında yer almayı başarmış yapımlardan biridir. Oldukça fazla bir izleyici kitlesine sahip olan Sasaki to Miyano her geçen gün daha büyük bir izleyici kitlesi tarafından izlenmeye devam etmektedir.

Sasaki to Miyano anime dizisi Japonya’da Sasamiya ismiyle de bilinmektedir. Bu dizinin iki farklı isimle anılmasının nedeni ise hiç şüphesiz ki popüler anime serilerinden biri olmasıdır.

Sasaki to Miyano anime dizisi hem romantizm hem de askeri tarz dizi kategorilerinde yer almaktadır.

Sasaki To Miyano Hakkında Genel Bilgiler

Sasaki to Miyano oldukça iyi bir izleyici kitlesine sahiptir. Yeni bir yapım olan Sasaki to Miyano’nun ilk bölümü 10 Ocak 2022 tarihi Pazartesi günü olarak yayınlanmıştır. Anime dizisi daha ilk bölümü itibariyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Hem Japonya’da hem de diğer yayınlandığı ülkelerde odak noktası haline gelmişlerdir.

Sasaki to Miyano, ilk sezonu itibariyle toplamda 12 bölümden oluşmuştur. Bir bölümün toplam süresi ise ortalama olarak 23 dakika olmuştur.

Anime dizisine dair bir diğer önemli detay olarak ise şiddet, cinsellik ve argo adı verilen bir kategoride yer almasıdır. Dizi bu kategoride yer aldığı için 13 yaş üstü olarak yayınlanmıştır. Yanı 13 yaşından küçük bireylerin bu anime serisini izlemesi doğru olmayacaktır.

Ayrıca dizinin yayın haklarına sahip olan stüdyonun adı Studio Deen adı verilen Japonya’da oldukça popüler olan bir stüdyodur.

Sasaki To Miyano Konusu Nedir ?

Sasaki to Miyano anime serisinde işlenen birden çok konu olsa da ana konu Miyano ismi verilen ana karakter üzerinde geçmektedir.

Miyano, hayatını çizgi romanlar okuyarak geçirmeye çalışan biridir. Çizgi roman okumak onun için hayatın olmazsa olmazıdır. Hayatını böyle geçiren Miyano’nun korktuğu bazı durumlar vardır. Miyano yüzünün bir kıza benzediğini düşünür ve bu sebeple hem endişe duymaktadır hem de bu duruma üzümektedir.

Miyano bu şekilde hayatıma devam ederken kendini bir kavganın ortasında bulunur. Kavga konusunda çekingen olan Miyano, bu kavga esnasında kendinden daha üst sınıfta eğitim görmekte olan Sasaki ile tanışır. Bu tanışma Miyano’nun hayatının değişmesine neden olacaktır.

Miyano, Sasaki ile tanışır ve oldukça kavgacı biri olan Sasaki Miyano’nun mütevazı kişiliğinden oldukça etkilenir, keza Miyano da hem üst sınıfı olan hem de kurtarıcısı olan Sasaki’ye karşı bir hayranlık beslemeye başlar. Sasaki, Miyano’ya o kadar hayran kalmıştır ki onunla daha yakın olmak için her yolu dener, önüne gelen tüm fırsatları değerlendirmeye çalışır.

Sasaki To Miyano Hakkında Diğer Bilgiler

Sasaki to Miyano, henüz yeni çıkan bir anime dizisi olmasına rağmen kısa sürede ününü arttıran bir dizi olmuştur. Japonya başta olmak üzere çoğu ülkelerdeki anime hayranları Sasaki to Miyano’dan bahsetmeye başlamıştır.

Sasaki to Miyano hakkında elbette bazı kötü eleştiriler ve düşünceler olsa da genel görüş olarak çoğu kesim tarafından beğenilen bir anime yapımı olmuştur. Anime severler 2022 senesi itibariyle başarılı bir anime yapımına ulaşmanın sevincini yaşamıştır.

Anime severlerin kuşkusuz en çok merak ettiği konulardan birisi dizinin ikinci sezonunun ne zaman geleceğidir. Bu konuda net bir açıklama henüz olmasa da 2023 senesinin yaz aylarında ikinci sezonun çıkacağı konuşulan konular arasındadır.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.