Film&Dizi

Sex Education 3. Sezon Ne Zaman?

Sex Education Konusu

Sex Education Netflix Türkiye’ nin en popüler konuda olan dizilerinden. Çünkü yayına girdiği andan itibaren gündemdeki diziler listesine bomba gibi düşmektedir. Özellikle gençlik dizisi olarak karşımıza çıkan ancak her yaş grubunun da bu diziyi severek takip ettiği ilgi çekici konuları barındıran bir yapım olması ile biliniyor. Sex Education 2020 ocak ayında yani kışın 2. Sezon bölümlerini yayınladı. Bunun etkisi ile birlikte hem birinci sezon hem de ikinci sezon Netflix te soluksuz izlenerek gündemdekiler kategorisine oturmuş oldu. Dolayısı ile dizinin bir hayran kitlesi oluştu ve bu hayran kitle tarafından da Sex Education 3. Sezon ilgi ile beklenmeye başladı.

Sex Education Konusu

Sex Education konusu itibari ile seks eğitimi veren bir seks terapisti anneye sahip olan Jean’ ın hayatını anlatıyor. Arkadaşlık ilişkileri, sosyalleşme konusunda çekimser kalması ile birlikte geçen birinci sezonun ardından Jean’ ın annesinin ikinci sezonda ne işi yaptığının okulda duyulması ile yaşadığı ikilemleri konu alıyor. Bunun ardından Jean ya çekimser olmaya devam edebilir ya da annesinin dışarda verdiği eğitimi okul içinde kendisi de vererek okulun en popüler çocuğu olmaya başlayabilir. Jean ikinci yolu seçiyor ve onun hayatında değişik dönüm noktaları ikinci sezon itibari ile başlıyor. Başkalarının derdini para karşılığında dinleyen ve fikir veren Jean ne yazık ki seks konusunda kendisinin bir deneyimi olmaması ile kendisine yardımcı olamıyor. Çevresinde oluşan arkadaş grubunda ve hayatında birkaç kişinin olması ile birlikte seks girişimlerini başlatsa da bunların sonunu getiremiyor. Ancak annesine de bu konuda açılamıyor.

Sex Education 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Sex Education son bölümün 2020 yılında başlamasının ardından Sex Education 3. Sezonun da Ocak ayı 2021 yılında başlaması öngörülüyor. Netflix Sex Education 3. Sezon için resmi bir açıklama tarihi vermese de oyuncuların sosyal medya hesaplarından yapmış olduğu duyurular ya da geçen sezonun yayın tarihi baz alınarak Ocak 2021 de Sex Education 3. Sezon ortaya çıkacağı öngörülüyor. İçinizi ısıtacak bir kış sizi olacağı kesin gibi görünüyor. Hem komik hem eğlenceli hem de yasaklı konuların konuşulmasına ilişkin gençlerin bilgilendirilmesine yönelik değişik deneyimleri barındıran eğlenceli bir dizi olduğu için de çok seviliyor.

Dizinin popülerliği içermiş olduğu konu ile kaynaklı görünüyor. Bunun için ortaya çıkan ve profesyonel bir oyucu kadrosu ile yeni sürprizlere açık olan, her bölümü ayrı macera ve ayrı komiklik içeren bu diziyi sizler de Netflix üzerinden takip edebilirsiniz.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.