Diğer Yazılarımız

Starbucks Sıcak Kahve Önerileri: Lezzet Dolu Bir Yolculuk


Son yılların en popüler kahve markası olan Starbucks, her geçen gün ününü katlamaya devam ediyor. Gerek markanın etkisi gerekse kahve ve diğer ürünlerin lezzeti ile kalitesini ortaya koyan Starbucks hakkında kahve severler Starbucks sıcak kahve önerileri aramakta. Bu içeriğimizde sizler için hem starbucks soğuk içecekler hem de sıcak kahveler için en fazla beğenilen öneri listesi hazırladık. Dilerseniz starbucks içecekleri listemize geçelim.

Starbucks Sıcak Kahve Önerileri Listesi

Starbucks soğuk içeceklerin yanı sıra sıcak kahve içecekleri büyük ilgi görmektedir. Birebirinden farklı ve özel tatlara sahip olan sıcak kahveler, yine birbirinden farklı yöntemlerle hazırlanarak müşterilere teslim edilmektedir. Yaz kış fark etmeksizin tüketilen bu kahveler arasında bazıları diğerlerine göre daha fazla tercih edilmekte ve beğenilmektedir. Bu kahveler, özellikle daha önce deneyimlememiş müşteriler için öneri niteliği taşır. Peki starbucks sıcak kahve önerileri listesinde neler yer alıyor?

 • Caffè Misto
 • Caramel Macchiato
 • Ristretto Bianco
 • Türk Kahvesi
 • Caffè Americano
 • White Chocolate Mocha
 • Classic Hot Chocolate
 • Caffè Latte

Liste bu şekilde devam etmekte. Dilerseniz listede yer alan kahveleri ayrıntılı bir şekilde göz atalım.

Caffè Misto

Özellikle sabahları ayılamamış kişiler için harika bir filte kahve olan Caffè Misto, %50 oranında filtre kahve içerirken, %50 oranında ise süt içermektedir. Genelde kahveyi sütsüz içmek isteyen kahve severler, latte yerine bu Caffè Misto’yu tercih etmektedir.

Caramel Macchiato

Starbucks sıcak kahve önerileri listesinin olmazsa olmazlarından biri de Caramel Macchiato’dur. Ayarında karamel oranı ile tadı oldukça lezzetli bir hal alıyor. Ancak karamel nedeni ile şekeri fazla sevmeyenler için uygun olmayabilir.

Ristretto Bianco

Ristretto Bianco, yoğun ve sert olarak nitelendirilen kahveler arasında yer almakta. Bunun yanı sıra içerisinde oldukça süt barındırmasına rağmen yine de ağır kahveler listesinde. Ağır ve yoğun olması ile birlikte etkili bir ayıltıcı özelliğe sahip.

Türk Kahvesi

Türklerin vazgeçilmez kahvelerinden olan Türk kahvesi, her ne kadar kış aylarında Starbucks’ta ilgi görmese de kış aylarında oldukça fazla tüketiliyor.

Caffè Americano

Sade bir karışımdan oluşan Caffè Americano, içerisinde sadece espresso ve su barındırıyor. Buna rağmen özellikle sabahları kahvesiz geçirmeyen kişilerin tercihi genelde Caffè Americano oluyor. Amerika’da yer alan insanlar günün en başlarında genelde 2-3 bardak Caffè Americano tüketirler.

White Chocolate Mocha

White Chocolate Mocha, sıcak ve soğuk olmak üzere 2 farklı çeşitten oluşmaktadır. Yazın her ne kadar soğuk olarak tüketilse de sıcak tüketimi de yaygındır. Kışın ise yoğun olarak sıcak tüketilir. Beyaz çikolatalı mocha olarak nitelendirebileceğimiz bu kahve, özellikle ağır ya da sert kahve sevmeyenlerin tercihidir.

Classic Hot Chocolate

Starbucks kahve önerileri listemizin en sevilen kahvelerinden biri olan Classic Hot Chocolate, herkesin mutlaka deneyimlemesi gereken bir kahvedir. Yoğun kıvamı ile çikolatayı içirmez, adeta sizlere yaşatır.

Caffè Latte

2 ayrı çeşide sahip olan Caffè Latte’nin hem soğuk hem de sıcak kahvesi bulunmaktadır. Ayrıca görünüşü ile oldukça dikkat çeker ve farklı bir hava katar. Bol süt içeren bu kahveyi de mutlaka içmenizi öneriyoruz.

Starbucks Soğuk İçecekler

Starbucks soğuk içecekler, yaz aylarının vazgeçilmez starbucks içecekleri arasında yer alır. Bu başlık altında müşterilerin en çok beğendiği starbucks soğuk içeceklerini sıralayacağız ve bilmeniz gereken ayrıntıları aktaracağız. İşte karşınızda starbucks soğuk içecekler listesi;

 • Iced Caramel Macchiato
 • Pink Drink
 • Iced Americano
 • Iced White Chocolate Mocha
 • Cold Brew Coffee
 • Iced Guava Black Tea Lemonade
 • Mango Dragon Fruit
 • Star Drink
 • Starbucks Doubleshot On Ice

Iced Caramel Macchiato

Espressonun lezzetli karışımı ile ortaya çıkan Iced Caramel Macchiato, içerisinde vanilya aroması, süt ve buz bulundurur. Ayrıca içerisinde yer alan hafif karamel karışımı ile serinletici ve oldukça leziz bir kahvedir.

Pink Drink

Yaz aylarının vazgeçilemez starbucks içecekleri arasında yer alan Pink Drink, içerisinde çeşitli meyveler barındırır. Bununla birlikte bir miktar kafein ve espresso karşımı ile müşterilere teslim edilir. Ayrıca kullanılan çilek aromasında bir miktar yeşil kahve aroması da yer almaktadır.

Iced Americano

Sade ve hafif bir kreması olan Iced Americano, orijianline göre daha az yoğunluktadır. Ancak bir soğuk kahveye göre derin ve zengin içeriğe sahiptir. Buz ile servis edilir.

Iced White Chocolate Mocha

Starbucks soğuk içecekler arasında en fazla beğenilenler listesinde Iced White Chocolate Mocha da yer almaktadır. Iced White Chocolate Mocha, içerisinde barındırdığı süt, krema ve yoğun beyaz çikolatası ile leziz bir soğuk kahvedir.

Cold Brew Coffee

Starbucks’ın özenle hazırladığı, diğer kahvelere benzemeyen bir tad olan Cold Brew Coffee, 20 saat boyunca ağır ağır demlenerek hazır hale getirilir. Bu sayede daha doğal ve zengin bir tad elde edilir.

Iced Guava Black Tea Lemonade

Yaklaşık 40 mg kafein içeren Iced Guava Black Tea Lemonade, tam ayarında limon aroması ile kahveye lezzet katar. Ayrıca gazsız olması ile serinlemek için birebirdir. Sıvı şeker kamışı aracılığı ile kahveye tad kazandırlır ve çay aroması ile doğal bir lezzet sağlanır.

Mango Dragon Fruit

Herkesin en az bir kere denemesi gereken Mango Dragon Fruit, doğal ve zengin içeriği ile en çok tercih edilen yaz içecekleri arasında yer alır. İçeriğinde ejderha ve tropikal meyveler barındıran bu soğuk buzlu kahve, içerisinde meyve parçacıkları da içermektedir.

Star Drink

Starbucks soğuk içecekler arasında tercih oranı yüksek olan bir diğer kahve de Star Drink’tir. Yoğun kivi aroması ve yoldız meyveler ile tadı oldukça lezzetlidir. Ayrıca hindistanc evizi sütü ile hazırlanarak keyifli bir içim sunar.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.