TeknolojiTeknoloji Haberleri

Steam Bitcoin Ödemelerinin Fişini Çekti !

Steam’de Bitcoin’deki İşlem Ücreti Artışları , Fiyat Dalgalanmaları vede Ödeme Sırasında Oluşan Karmaşık El Değiştirme İşlemleri Sonucu Bitcoini Ödeme Yöntemi Olarak Kabul Etmeyi Bıraktı. Kripto Para Birimi Olan Bitcoin Olarak Yapılan Ödemelerde Sorun Yaşayanlar İçinse  İşlemlerin Etkilenmeyeceğinde Ekleyelim.  İade Ve Diğer İşlemler Sorunsuz Devam Edecek.

Bundan Sonraki Ödemelerde Bitcoin Kullanılmayacak Olması Üzücü Ama Bitcoin Dalgalanmalarından Dolayı Dengesiz Oyun Fiyatları Bitcoin Piyasasının Sürekli Değer Düşüp Sonra Değer Kazanması Gibi Bir Durumu Olmasından Dolayı Steam Artık Ödeme Kabul Etmese de, Steam Bakiyesi Almak İçin Aracı Siteleri Kullanarak Elinizdeki Küçük Miktardaki Bitcoinleri Gene Steam Hesabınıza Aktarabilmeniz Mümkün. Bitcoin Fiyatı Yerine Normal Ödeme Biriminiz Parayı Elde Etmiş Olacaksınız Ama Elinizdeki Bitcoini Değerlendirmek İsterseniz Bu Yolu İzleyebilirsiniz.

 

Bitcoin %25 Değer Kaybediyor %45 Değer Kazanıyor , Fiyat Dalgalanmaları Alınan Oyunun  İade Ve Diğer Tür İşlemlerde Yapılan Tutar Eksikliği Veya Değer Kaybına Sebep Olabiliyor.

Steam’de Bitcoin İle Alışveriş Dönemi Tam Olarak Kapanmadı , Kapanmaz Gibi Duruyor , Bitcoin Olarak Fiyatlandırılmasa da Oyunlar Üstte de Dediğimiz Gibi Bitcoin İle Steam Bakiyesi Alıp Gene Steam Üzerinden Oyun Alabilirsiniz. Fiyat Farkları İçinse Oyunların Ucuz Olduğu Para Birimi İle Ödeme Yapabilirsiniz.

Steam Bitcoini Terk Etti Diye Oluşacak Olay Sadece Bitcoin Üzerinden Alım Yapamamak Olacak Bitcoin Olarak Alındığında Dalgalanmalara Bağlı Olarak Daha Az Ücret Ödemiş Olabiliyordunuz Veya Tam Tersi Fazla Para Ödemiş Oluyordunuz.

Bu Tarz Dalgalanmalarla Alınan Steam Key Ve Oyunların Sonuna Geldik. Piyasada Bayilerden Hariç Key Satanlar İçin Farklı Bir Yol Aramaları Gerekecek.

Ephesus

Next Station İs Basmane

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.