Film&Dizi

The Punisher 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

The Punisher, Daredevil’in bir spin-off serisidir. Her ikisi de Amerikan dizisidir ve Marvel tarafından geliştirilmiştir. Punisher, büyük Marvel Comic Universe’ün bir parçasını oluşturur. Dizi, aynı adı taşıyan bir Marvel çizgi romanına dayanıyor. Birinci ve ikinci sezonu heyecanla izlenen The Punisher dizisinin devam edip etmeyeceği merak konusu oldu. The Punisher 3. sezon hakkındaki tüm gelişmeleri yazımızda bulabilirsiniz.

The Punisher 3. Sezon Çıkış Tarihi Nedir?

Dizi, Frank Castle’ın hikayesine odaklanıyor. Kendisi, suçla mücadele etmek için ölümcül yöntemler kullanan bir kişidir. Frank, ailesi başta olmak üzere adalet sistemi tarafından mağdur edilen herkes için adalet aramak istiyor. Her sezon on üç bölümden oluşuyor. Bölümlerin çoğu Steve Lightfoot tarafından yazıldı. Bazıları da Ken Kristensen ve Angela LaMenna tarafından kaleme alındı. The Punisher, 2016 senesinin Ocak ayında geliştirilmeye başlandı. İlk sezon 2017’de yayınlandı. Geri bildirimler ve olumlu eleştirilerin ardından ikinci sezon izni, Aralık 2017’de çıktı. Netflix’te izleyicilerle buluşan dizi, büyük bir hayran kitlesine sahip. İkinci sezon sonrasında The Punisher 3. sezon olmayacağı konuşulmuştu. İkinci sezon finali, izleyiciler arasında büyük bir kafa karışıklığı yarattı. Bu yüzden yeni bir seri bekleniyordu.

Son zamanların en popüler polisiye gerilim dizilerinden The Punisher hakkında gelen son haber, diziyi bekleyenleri büyük bir hayal kırıklığına uğrattı. Netflix’in yapmış olduğu resmî açıklamaya göre, bu dizinin devam etmeyeceği duyuruldu. The Punisher 3. sezon iptal edildi. Bu, elbette dizinin hayranları için üzücü bir haber olarak kaldı.

The Punisher 3. Sezon Neden İptal Edildi?

Netflix’in The Punisher dizisi için iptal kararı almasının pek çok nedeni olabilir. Öncelikle, oyuncu kadrosu ve dizi çekimlerinin olmaması nedeniyle iptal edildiği söyleniyor. Kaynaklara göre, dizi ana karakterinin çizgi romanlarda tasvir edildiği gibi gösterilmemesi de muhtemel bir sebep. Bununla birlikte, geçmişte bu karakterle ilgili olan iki adet film bulunuyor. Bu durum, The Punisher’ın sona ermesinin bir başka nedeni olabilir.

The Punisher Konusu Nedir?

Frank Castle’ın eşi ve çocukları öldürüldükten sonra, kendisi bir intikam yolculuğuna çıkar. Castle, artık New York’un karanlık yeraltı dünyası ile yüzleşir. İlerleyen dönemde sadece ailesi için değil, çok daha fazla insanın intikamını alabilmek uğruna görev peşine düşer. The Punisher’ın ikinci sezonu, bazı olaylar sırasında savunmasız kalan bir genci kanatları altına alan ve her ne pahasına olursa olsun onu korumaya yemin eden bir kahramanın hikayesine dayanıyor. Huysuz ve ruhsuz olması beklenirken, burada Castle’ın kırılgan ve merhametli bir yönü ortaya çıkıyor.

Ephesus

Next Station İs Basmane

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Harika dizidir. Hele o franks choice dizi müziği insanı alır götürür. Keşke 3. sezon çıksaydı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.