Film&Dizi

Locke & Key Tüm Sezon Detayları Bildiğimiz Her şey burada!

'Locke & Key' 2. sezon yolda, şimdiye kadar hakkında bildiğimiz her şey burada.

Locke and Key 2. sezon, Joe Hill ve Gabriel Rodriguez tarafından ortaklaşa oluşturulan en çok satan çizgi romanlara dayanan hikayeye devam ederek Netflix’e 2.sezonu ile geliyor. Sezon 1, bizi yeni bir başlangıca ihtiyacı olan ve Keyhouse adında gizemli bir eski ata malikanesine taşınan Locke ailesiyle tanıştırdı. Burada, aile reisi Rendall Lock’un ölümüyle uzlaşmayı ve farklı bir alanda yeni bir hayata uyum sağlamayı umuyorlardı.

Ancak kısa süre sonra Rendall’ın ölümüyle bağlantılı gizemli anahtarları keşfettikten sonra başa çıkmaları gereken daha büyük sorunları olduğunu fark ettiler. Dizi, dul Nina Locke ve çocuklarını, Rendall’ın ölümünün ardından ne yapacaklarını ve yol boyunca tehlikeli durumlarla karşı karşıya kaldıklarında takip ediyor.

2. Sezon, ailenin, Rendall’ın ölümüyle bağlantılı anahtarları arayan kötü niyetli iblisler tarafından vurulduğunu gören ilkinin dramatik olaylarından sonra başlayacak. Kimlikler değişti ve hayatlar tehlikedeyken, kimse güvende mi?

Locke & Key 1.Sezonu Hatırlayalım..

Locke & Key, babalarının Bay Locke’un yardım etmeye çalıştığı rahatsız bir öğrencinin elinde öldürülmesine tanık olduktan sonra anneleriyle birlikte ülke çapında hareket eden kardeşler Bode, Kinsey ve Tyler Locke ailesini takip ediyor. Locke’lar, babaları Rendell’in vefatından sonra kendilerine verilen eski çocukluk evi olan Keyhouse’a taşınırlar. Keyhouse, Locke çocukları, evin içinde gizlenmiş, her birinin kullanıcının bir hayalet olmasına, diğer insanların zihnine girmesine, bir şeyleri ateşe vermesine, nesneleri onarmasına izin veren farklı sihirli güçlere sahip olan garip anahtarları keşfettikten sonra hızla fark etmeye başladıkları garip ve gizemli bir yerdir.

Locke & Key 2. sezon kadrosunda kimler var?

Onaylanan kadro, bu hikayenin merkezinde yer alan Locke ailesi de dahil olmak üzere bir dizi hayran favorisinin geri döneceğini görecek. 2. sezonun kadroya katılan yeni yüzleri olup olmayacağı henüz bilinmiyor, ancak başka biri açıklanırsa size haber vereceğiz.

İşte Locke & Key 2. sezon için şimdiye kadarki tam kadro listesi …

 

  • Darby Stanchfield Nina Locke olarak
  • Connor Jessup Tyler Locke olarak
  • Kinsey Locke olarak Emilia Jones
  • Jackson Robert Scott Bode Locke olarak
  • Griffin Gluck Gabe olarak
  • Dodge olarak Laysla De Oliveira
  • Petrice Jones İskoç Cavendish olarak
  • Genevieve Kang Jackie Veda olarak

Muhtemelen Locke ailesinin ölü babasını oynayan Bill Heck’in de sette bir gönderisi Darby Stanchfield (Nina Locke) tarafından Instagram’da paylaşıldığı için bir kamera hücresi görünümü göreceğiz.

Locke & Key 2. sezon Fragmanı Var mı?

Evet, yakın zamanda Netflix’in resmi YouTube kanalı aracılığıyla Locke & Key için bir tanıtım fragmanı yayınlandı. Tyler, Kinsey ve Bode daha fazla aile sırrını açığa çıkarırken ailenin karşılaşacağı tehlikeye hızlı bir bakış sağladığı için büyük bir fırtına yaklaşıyor gibi görünüyor. birbirlerini güvende tutmaya çalışmak.

Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz…

Yorumlarda bu dizi hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin. İçerik hoşunuza gittiyse ilginizi çekebilecek Dexter Hayranlarına Müjde! Efsane Dizi Ekranlara Geri Dönüyor yazımızı okumanızı öneririz.

Emre Aslanhan

İletişim emre.aslanhan@gecbunlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.