Film&Dizi

Cinemaximum’un İsmi Değişiyor!

Sinema keyfini başarılı bir şekilde bizlere yansıtan Cinemaximum isimli şirketin ismi; CGV Mars Cinema Group’a bağlı Cinemaximum ismi değişiyor. Paribu ve CGV Mars Cinema Group tarafından gerçekleşen ortaklık ile sinemaların isimleri Paribu Cineverse olarak değişiyor. Yıllardır Cinemaximum olarak devam eden sinemaların ismi, bugünden itibaren yapılan yeni anlaşma ve ortaklık sözleşmesi sayesinde Paribu Cineverse olarak adlandırılacak.

Cinemaximum’un İsmi Neden Değişti?

Cinema Group’a bağlı Cinemaximum bünyesinde bir takım ortaklık sözleşmelerinin süresi sona ermiş bulunuyordu. Bununla birlikte şirket, Paribu isimli şirket ile yeni bir sözleşme yaparak isimlerini değiştirme kararı almış oldu.

Ülkemizde hizmet veren ve birçok farklı yerde şubesi olan, ülkemizin en büyük sinema salonları zinciri olan CGV Mars Cinema Group; Paribu ile yapmış olduğu işbirliği sonucunda ismini değiştirdi. Bugünden itibaren şirketin sinema salonlarının adı “Paribu Cineverse” olarak değişmiş olacak.

CGV Mars Cinema Group’a ait Kaç Tane Salon Bulunuyor?

Bu şirkete ait ülkemizde yer alan 30 farklı şehirde 778 farklı yerde sinema salonu bulunuyor. Bu salonların tümünün ismi artık; yapılan sözleşmeye istinaden “Paribu Cineverse” olarak adlandırılacak.

Paribu CEO’su Bu Ortaklıkla İlgili Neler Söyledi?

Paribu CEO’su yapılan bu iş birliği sonrasında basına bir takım açıklamalarda bulundu. Paribu CEO’su Yasin ORAL tarafından yapılan açıklamayı detaylı olarak aktarmak gerekirse;

“Paribu olarak, bizi geleceğe taşıyan değerlerin korunması, geliştirilmesi ve herkes için erişilebilir olması gerektiğine inanıyoruz. Bu sebeple bir teknoloji firması olarak sorumluluk alıyor ve bu alanlara katkıda bulunuyoruz. Sinema da bizim için yeni bir alan değil. Pandemiden bu yana desteklerimizle sinemanın yanında yer aldık. Kurduğumuz iş birlikleri ile ulusal ve uluslararası yapımların sinemaseverlerle buluşmasına destek olduk. Şimdi de sektörün en büyük oyuncusu CGV Mars Cinema Group ile birlikte sinemanın büyüsünü ve değerlerini koruyarak yarının sinemasını yaratmak için adım atıyoruz. Bu açıdan kurduğumuz iş birliği bizim için çok kıymetli. Sinema sektörü başta olmak üzere herkes için faydalı olmasını diliyoruz.”

şeklinde açıklama yaptığını görebilmekteyiz.

CGV Mars Cinema Group CEO’su Jong Min Jung  Bu Ortaklıkla İlgili Neler Söyledi?

CGV Mars Cinema Gruoup CEO’su tarafından yapılan açıklama;

“Yeni yol arkadaşımız Paribu ile birlikte 5 seneye yayılan kapsamlı bir sponsorluk süreci başlıyor. Bu birliktelik için hepimiz çok heyecanlıyız. Yarının dünyasını ve aynı zamanda kültür sanat alanını sahiplenen Paribu’nun yeni iş ortağımız olmasından dolayı büyük bir mutluluk duyuyoruz. Önümüzdeki süreç, ‘yeni sinema evreni’ni oluşturduğumuz bir süreç olacak. Yeni festivallerle ve yeni projelerle sektöre katkıda bulunacağımız yeni dönemde güçlenerek büyüyeceğiz.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.