Genel

Turkcell TV+ Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

TV+ İçeriği

Çağımızın ilgi odağı olan akıllı telefonlar ve internet sayesinde nelere ulaşabildiğimizin farkında mısınız? Özellikle de artık telefonlarımıza tek tıkla indirebildiğimiz çeşitli uygulamalar sayesinde kendimizi daha konforlu hissederiz. Eğer siz de konfor sevenlerdenseniz, TV+ ile daha önceden tanışmışsınız demektir. Son dönemlerde özellikle de genç neslin ilgi odağı haline gelen dizi ve film kanalları kapsamında bulunan çeşitli uygulamalar mevcut. Bu uygulamalardan biri de Turkcell operatörünün gerçekleştirdiği TV+ uygulamasıdır. TV+ sayesinde çeşitli film ve dizileri tek tıkla izleyebiliyorken aynı zamanda ekranlarda kilitli olarak görebileceğiniz bazı kanalların da yayınlarına buradan rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Üyelerine çeşitli ayrıcalıklar tanıyan bu uygulamaya abone olmak için operatörünüzün ne olduğu da önemli değil. Eğer uygulama içinde daha önceden bir hesabınız bulunuyorsa ve aboneliğinizi iptal ettirmek istiyorsanız, yazımızın devamını okumanızı tavsiye ederiz. Turkcell TV+ abonelik iptali nasıl yapılır konusuna değinmeden önce sizlere bu aplikasyonun ne gibi faydalar sağladığını hatırlatmak isteriz.

TV+ İçeriği

Turkcell TV+ içeriği bakımından diğer internet kanallarına göre farklı bir yoldan ilerliyor desek daha doğru bir tanım olur. İçerisinde Premium kanalları barındıran, yüzlerce farklı dizi ve film seçenekleri bulunduran TV+ ile keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Üstelik uygulamanın aylık ücreti de sadece 17.99tl olarak belirtiliyor. Türüne göre özel plus salonlar bulunduran bu uygulamayı isterseniz telefonunuza ya da tabletinize indirerek, isterseniz de diz üstü bilgisayarınız ve ya televizyonunuzdan kullanabilirsiniz. Ayrıca belirtmeliyiz ki uygulamanın en güzel özelliklerinden biri de 100 saat boyunca kaydetme özelliği olması. İstediğiniz bir dizinin bölümü kaydettikten sonra 100 saat içerisinde uygun olduğunuz bir vakitte izleyebilirsiniz. Böylece hem işlerinizi tamamlamış hem de keyfinizden mahrum kalmamış olursunuz. Premium özellikteki kanalları ise 24 saate kadar geri sararak yeniden izleyebilirsiniz. Böylece ekran karşısında kaçırdığınız hiçbir dizi ya da film, belgesel kalmaz. Tüm bu özellikleri içerisinde barındıran uygulamanın ücreti de tabii ki oldukça uygun diyebileceğimiz bir miktarda. Peki yine de hesabınızı kapatmak isterseniz, bu süreçte hangi yolları izlemeniz gerekiyor gelin birlikte bakalım.

TV+ Abonelik İptal İşlemi

Turkcell TV+ abonelik iptal işlemi de tıpkı üyeliğiniz kadar kolay bir şekilde halledebileceğiniz süreçlerden oluşuyor. Dilerseniz uygulama üzerinden, dilerseniz de direkt olarak SMS yolu ile aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Taahhüt bulunmayan bu uygulamada abonelik aslında almış olduğunuz planlamaya göre değişiklik gösterir. Bu planlamaya göre SMS yoluyla üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Eğer aldığınız aylık paket Premium TV+ 1GB şeklinde ise, 2200 nolu numaraya ‘’IPTAL PREMIUMTV1GB’’ olarak mesaj yollamanız yeterli. Böylece size geri dönüt sağlanır ve aboneliğiniz iptal edilmiş olur. Tabii farklı bir kampanyadan yararlandıysanız, bu kampanyaya göre yine aynı numaraya mesaj atabilirsiniz. Bu işlemi fatura ödemenizden sonra gerçekleştirirseniz, fatura süreniz dolduktan sonra tamamen üyeliğiniz bitmiş olur ve tekrarlanmaz. Bu süreçte süreniz dolana kadar yine uygulamadan faydalanabilirsiniz. Ancak belirtmeliyiz ki üyelik esnasında kiraladığınız dizi ya da filmlerin süresi dolmasa dahi üyeliğiniz tamamen iptal edileceği için bu olanaklarınızı da iptal etmiş olursunuz.

TV+ Abonelik Yenileme

Eğer daha önceden iptal etmiş olduğunuz bir TV + aboneliğinizi yenilemek isterseniz, oldukça basit bir şekilde dilediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz. TV+ Abonelik yenileme için yapmanız gereken sisteme bilgisayar ya da telefonunuz üzerinden erişim sağlamak. Sonrasında ise karşınıza çıkan abone ol kısmına tıklayarak yeniden abonelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Eğer öncekinden farklı bir planlama ya da Premium paket almak istiyorsanız, sizlere sunulan planlamaları inceleyebilirsiniz. Hangisine onay verirseniz, sistem bu özellikleri sizlere sağlar. Tabii fatura bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde girerseniz, aboneliğinizi yeniden oluşturabilirsiniz. Eğer aboneliğinizi iptal ettirdiğiniz süre kısa bir zaman dilimindeyse, aynı hesap bilgilerinizi kullanarak hesabınızı yeniden aktif hale getirerek de kullanabilirsiniz. Böylece değişikliğe gitmeden en  film ve dizi izleme keyfine kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.