Giyilebilir TeknolojiMobil Alemi

Hayatınızı Kolaylaştıracak Android Wear OS Akıllı Saat Uygulamaları

Bu Akıllı Saat Uygulamaları Sayesinde Birçok Şeyi Kolayca Yapabileceksiniz


Akıllı saatler geliştikçe akıllı saat uygulamaları da geliştirilmeye devam ediyor. Akıllı saatlere yüklenebilen birçok farklı uygulama mevcut. Kullanıcılar bu uygulamalar arasından istediklerini seçerek akıllı saatlerine yükleyebiliyorlar. Akıllı saatlere uygulama yüklenebilmesi oldukça önemli bir detay.

Çünkü günümüzde akıllı saatler kullanıcılar tarafından oldukça fazla tercih ediliyor. Özellikle akıllı telefon kullanıcıları akıllı saatleri oldukça fazla tercih edebiliyorlar. Bu yüzden akıllı saat uygulamaları da oldukça önemli bir konu. Çünkü akıllı saat kullanıcıları bu uygulamalar sayesinde birçok şeyi kolaylıkla yapabiliyorlar.

Örneğin, bazı uygulamalar sayesinde akıllı saatlerden hava durumu kontrol edilebiliyor. Ayrıca yine bazı uygulamalar sayesinde saatlerden müzik değiştirme gibi işlemlerde yapılabiliyor. Kısacası akıllı saatlerde kullanılabilen birbirinden farklı birçok uygulama mevcut. Bizde bu yüzden yazımızda işinize yarayabilecek bazı uygulamalardan bahsetmeye çalışacağız.

Bu Akıllı Saat Uygulamaları Sayesinde Birçok Şeyi Kolayca Yapabileceksiniz

Günümüzde hayatınızı kolaylaştırabilecek bazı akıllı saat uygulamaları bulunuyor. Bizde yazımızın bu kısmında sizler için bu uygulamaların bazılarından bahsetmeye çalışacağız. Ancak listemizdeki uygulamaların tüm akıllı saatlerde kullanılamayabileceğini belirtmemizde fayda var. Çünkü listemiz Google Play mağazasında yayınlanan Android Wear OS akıllı saat uygulamalarından oluşuyor. Şimdi burada lafı daha fazla uzatmayalım ve akıllı saat uygulamalarına birlikte göz atalım.

Android Wear OS Akıllı Saat Uygulamaları 2021

AccuWeather

Wear OS akıllı saat uygulamaları arasında bulunan AccuWeather, oldukça işinize yarayacak bir uygulama. Çünkü bu uygulama sayesinde akıllı saatinizden hava durumunu görebiliyorsunuz. Böylelikle bu uygulamadan hava durumunu kontrol ederek günlük planlarınızı ona göre düzenleyebilirsiniz. Günümüzde oldukça fazla tercih edilen bu uygulama, birçok kişi tarafından sorunsuz şekilde kullanılabiliyor.

Google Keep

Not almak için bazı akıllı saat uygulamaları arıyor olabilirsiniz. Eğer böyle bir uygulama arıyorsanız Google Keep tam size göre. Birçok kullanıcı telefonlarında, bilgisayarlarında veya tabletlerinde not almak isteyebiliyorlar.

Çünkü günümüzde not defterleri yerine bu tür teknolojik aletler çok daha yaygın şekilde kullanılıyor. İşte akıllı saatlerinde not almak isteyenler içinde Google Keep uygulaması mevcut. Bu uygulama sayesinde akıllı saatinizde not alarak istediğiniz zaman notlarınızı kontrol edebiliyorsunuz.

Easy Voice Recorder Pro

Akıllı saat uygulamaları arasında bulunan Easy Voice Recorder Pro sayesinde ses kaydı yapabilmek oldukça kolay. Bu uygulamayı kullanarak birçok önemli anınızı kaydedebiliyorsunuz. Örneğin, Easy Voice Recorder Pro sayesinde derslerinizin veya toplantılarınızın kaydını alarak unutkanlık gibi problemlerden kurtulabilirsiniz. Kısacası oldukça kaliteli şekilde ses kaydı yapabileceğiniz bu uygulama sayesinde hayatınızı oldukça kolaylaştırabilirsiniz.

Google Fit

Google Fit uygulaması, ücretsiz akıllı saat uygulamaları arasında en yararlı uygulamalardan bir tanesi olabilir. Bu uygulama sayesinde sağlığınızla alakalı birçok şeyi akıllı saatinizden takip edebiliyorsunuz. Örneğin, bu uygulama sayesinde adım sayınızı ve yakılan kalorinizi kontrol edebiliyorsunuz. Ayrıca yine Google Fit sayesinde saatinizden nabzınızı da kontrol edebiliyorsunuz. Kısacası akıllı saatinize Google Fit uygulamasını yükleyerek daha sağlıklı bir yaşam sürebilirsiniz.

Spotify

Akıllı saat uygulamaları listemize eklemek istediğimiz bir diğer uygulama Spotify. Dünyanın dört bir yanından popüler olan Spotify uygulaması sayesinde sayısızca müziğe kolayca erişebilmeniz mümkün. Birçok akıllı cihaza yüklenebilen bu uygulamayı akıllı saatinizde de kullanabiliyorsunuz.

Böylelikle istediğiniz müziği rahatça dinleyebiliyorsunuz. Üstelik akıllı saatinizden müzik değiştirme ve müzik duraklatma gibi işlemleri de yapabildiğiniz için işiniz çok daha kolaylaşıyor. Kısacası müzik seven akıllı saat kullanıcıları için Spotify fazlasıyla kullanışlı bir uygulama.

Bu uygulamayla beraber akıllı saat uygulamaları listemizin sonuna geliyoruz. Sizde bu uygulamalardan istediğinizi seçerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.