Biyografi

Victoria Pedretti Kimdir?

Victoria Pedretti 23 Mart 1995 yılında Amerika’nın Philadelphia eyaletinde dünyaya gelmiştir. Eğitimini Pennsbury lisesinde tamamlayan Pedretti, Carnegie Mellon Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Meslek hayatına 2014 yılında atılan Pedrettin’in 10 yıllık kariyer hayatında ses getiren projelere imza atması onun dünya çapında tanınan oyuncu haline gelmesini sağlamıştır.

Şimdilerde 28 yaşında olan victoria pedretti Netflix platformunda korku dizisi serisinde canlandırdığı karakter ile tanınmaktadır. Onu kariyerinde bambaşka bir noktaya sürükleyen Elanor Nell Crain karakteri kısa sürede şöhreti yakalamasını sağlarken pek çok kişi aslında onu You isimli dizide canlandırdığı love quinn karakteri ile tanır.

Victoria Pedretti’nin Rol Aldığı Film ve Diziler

Viktoria pedretti netflix platformunda paylaşılan Hunting of Hell House Türkçe karşılığı Tepedeki Ev dizisinde başlatmış olduğu kariyeri ile tanınır. Bly Manor ve You isimli dizilerde yer verdiği rolleriyle öne çıkan Victoria Pedretti, Joe Goldberg’in karısı Love Quinn olarak hafızalara kazınmıştır.

Dram temalı dizilerde rol alması onu hızla başarıya götürürken 2017 yılında güzel sanatlar lisans diplomasını alarak mezun olmuştur. Victoria pedretti movies and tv shows The Haunting of Hill House, You dizisinde; Love Queen karakteri, Once Upon A Time in Hole

Film Projeleri

2014 Sole

2014 Uncovering Eden – Edie Rolü

2019 Once Upon A Time in Hollywood – Leslie Lulu Van Houten Rolü

2020 Shirley – Katherine Rolü

2021 Lucky – Alice Sebold Rolü

Dizi Projeleri

2018 The Haunting Of Hill House – Nell Crain Rolü

2019-2023 You – Love Quinn Rolü

2020 The Haunting Of Bly Manor Dani

2020 Amazing Stories – Evelyn Porter

2020 The Haunting Of Bly Manor

Viktoria Pedretti Son Hali

The Haunting Of Hill House’da Nell Crain şimdi karakteri canlandıran 1.60 cm boyunda mavi gözlü oyuncu güzelliği ile herkesi büyülemiştir. Formunu korumak için beslenme programına dikkat eden Pedretti, seksi vücut hattı ve masumane tavırları ile gönüllerde taht kurmuştur. Takipçi etkileşimine önem veren Pedretti sosyal medya hesabı üzerinden victoria pedretti nude paylaşımlar da yapmaktadır. Kıskandıran güzelliği başarılı oyunculuğu ile birleştiğinde göz kamaştıran victoria pedretti naked paylaşımları ile büyülemeye devam ediyor.

 

Viktoria Pedrettinin Sevgilisi Kimdir? Evli mi?

Oyuncunun hayranlarının en çok merak ettiği soru victoria pedretti sevgilisi var mı? sorusuydu. Victoria Pedrettin’in resmi olarak açıklama yaptığı herhangi bir sevgilisi bulunmamaktadır. Oyunculuk kariyerinde önemli yere sahip olan You dizisinde başrolü paylaştığı Dylan Arnold ile arasında ilişki dedikoduları çıksa da ikili konuyla ilgili resmi bir açıklama yapmamıştır. Kişisel sosyal medya hesapları üzerinden veya farklı bir platformda sevgilisi olarak paylaşılmış herhangi biri bulunmamaktadır.

Viktoria Pedretti Sosyal Medya Hesapları

Marjinal dizi ve filmleri ile dünya çapında tanınır hale gelen Victoria Pedretti sosyal medya da aktif olarak yer almaktadır. Takipçi etkileşimine değer veren Pedretti iş hayatı dışında özel hayatını göz önünde yaşamaktan hoşlanmaz. İnstagram hesabı üzerinden düzenli olarak paylaşımlarda bulunan ve takipçi etkileşimine önem veren oyuncunun 191 B takipçisi bulunmaktadır. resmi instagram hesabının yanı sıra YouTube’da da aktif olarak paylaşımlarda bulunan victoria pedretti instagram adresi victoriapedretti_

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.