Webmaster

Web Sitesi Kuracaklara Tavsiye

Sürekli genişlemekte olan internet dünyasında her geçen gün yeni alan adına sahip web siteleri kayıt oluyor. Günümüz de blog yazarlarının çoğaldığı bir ülkede sitelerin sayısının artmaması da mümkün değil. Sizde bu milyonlarca web sitesi arasında kendi sitenizle yer almak istiyor olabilirsiniz. Bizim de web site kuracaklara  tavsiyelerimz var.

website1

Web Siteniz İçin İlk Adım

Bir web sitesi her ne kadar görsel olarak iyi gözükse de altyapı olarak performans ve kullanım olarak müşterilerinizi veya ziyaretçilerinizi yormamalı ve kolaylıkla aradığı içeriğe ulaşabilmelilerdir. Yoğun iş yaşamı ve hareketli hayatımızı da göz önünde bulundurarak sitemizde ki içerikleri kolay ulaşılabilir kılmamız gerekmektedir. Aksi olduğu sürece kullanıcılar sitede arama yaptıklarında zorluk yasamadan aradığı içeriğe ulaşmaları sağlanmalıdır. Dilersniz wordpress, prestashop, magento gibi hazır altyapıya sahip siteler için Seo uyumlu tema tasarımları da mevcuttur. Bir e-ticaret sisteminde olması gereken en önemli etmen performastır. Bunun yanı sıra sistemin korunduğu sunucu da çok önemli bir yer edinmektedir kendisine. Eğer sitenizde 100’ün üzerinde ürün varsa web sitenizin anlık ziyaretçi sayısı reklam çalışmalarınızla sürekli artaması beklenir bu uyum sürdükçe de ziyaretçi sayınız ciddi manada artmaktadır, bunun için de iyi bir sunucuya ihtiyacınız var demektir. Standart hosting paketlerine sahip olanlar paylaşımlı sunucularda yer aldığı için belirli bir kısıtlamaya maruz kalarak barındırırlar.

website2

Web Sitesi İçin Hosting Nasıl Omalı

Sonuç olarak iyi bir hostinge sahip olmak ve içeriği iyi düzenlemek ilk göreviniz olmalıdır bundan sonra da seo uyumunuzun iyi düzeyde olması gerekir. Son aşamda da ziyaretçi sayınıza göre de artık sitenize aldığınız reklamlarla kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz.

 

Ephesus

Next Station İs Basmane

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.