Onarım,Hata Cözümleri.

Windows Güncelleme Denetlenmiyor #3


Diğer Makalelerimiz  ‘De Olduğu Gibi İnatçı Windows Güncelleme Denetlenmiyor Hatasının Farklı Şekilde Çözümlemeye Çalışacağız, Gene Diğer Çözüm Yöntemlerini Sitemizde vede konu altında bulabilirsiniz. Unutmadan Yazılım İle Bağlantılı Hiçbir bağlantımız yoktur sadece tanıtımını kullanımını bahsediyoruz, sorununuza çözüm olmaya çalışıyoruz o yüzden lütfen programı güncel virüs programları ile taratınız veya güvenli görmediğiniz yazılımları kurmayınız, çözüm olarak diğer yöntemlerimizi deneyebilirsiniz de.

İndirme Sitesinde Reklamlara Dikkat Ediniz , Programı İndirdiğinizden emin olunuz !

    

Çözüm İçin Gerekli Programımızı İndiriyoruz:

https://toolslib.net/downloads/viewdownload/218-windowsupdatefixer

 Programımızı Kurduktan Sonra Başlat Menüsünden veya programın kısayol simgesinden Programı Açıyoruz vede Karşımıza Aşağıdaki Ekran Geliyor:

 

vede Bu Ekranda Fix Windows Update ‘ye Tıklıyoruz. Programın Yeşillenmesini Bekliyoruz vede Sonuç Olarak Resimde Olduğu Gibi Ekrana Geliyoruz  Bu Ekranda 3 Seçenekte Yes Oluyor .

Yazılıma Baktığımızda Bizim  Windows Güncelleme Denetlenmiyor #1

Yazımızda Yaptığımız İşlemleri Yapıyor Ama Diğer Çözüm Yollarımız İle Çözemediğimizde Bu Yazılım Vasıtası İle de Çözüme Ulaştık. Bu Sorun Üzerine Parça Parça Yazmamızın Sebebi İse Her Cihazda Her Yöntem İşe Yaramıyor , Her İmajda Farklı Çözüm Yolları İle Çözüme Ulaştık Eğer ki Bu Yolla da Sorununuz Çözümlenmediyse Yakında Paylaşacağımız Yöntemi de Deneyebilirsiniz.

Windows Güncelleme Denetlenmiyor #1

Windows Güncelleme Denetlenmiyor #2 

 

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.