Webmaster

Wordpress Nedir?

wordpress
Wordpress Blog Açmanız İçin İdeal Bir Çok Kişi Tarafından Kullanılan Eklentisi , Teması , Desteği Bol Bir Yazılımdır. Bu Yazılım İçin 1 Adet Host 1 Adet Domain İle Hiç Bir Yazılım Bilginiz Olmadan Site Kurabiliyorsunuz. Ve de Türkçe Desteği ‘de Bulunmakta. Yazılımımızın Yapımcı Sitesi : Wordpress Türkiye Yazılımı İndirmek İçin  Sitemlerini Ziyaret Etmenizi Öneririm , Güncel Sürüm Çıkmış Olabilir Ama Genede WordPress 4.4.1 ‘İ Buradan İndirebilirsiniz

Bu Güzel Nimetimiz 2001’De Piyasa Cıktı , Kolay Kullanımı Kullanıcı Dostu Olması herkesi Cezbetti vede Yazılımımız Bu Günkü Gelişimine Erişti.

Bu Arada Wordpress GPL lisanslı, PHP ve MySQL kullanılarak yazılmış bir kişisel yayın sistemidir. Bu Güzel Nimet Tatbikîde Ücretsiz , Php vede Mysql Kullanıyor.

Wordpress ile Yapabileceğiniz Tek İş Blog Değil Eğer Azcık Yazılımdan Anlıyorsanız İstediğiniz Siteyi Wordpress Üzerine İnşa Edebilirsiniz.

Wordpress Hazır Temaları’ da Mevcut  Bunlarla da Sektörle ve de İşinize Uygun Siteyi Kolayca Kurabilirsiniz.

Zaten Geniş Eklenti Ağı , Kolay Destek Ekibi ve de Geniş Makalelerle Anlatılmış Olan Wordpress ‘i Güvenlik Güncellemeleri İle Güncel Tutarsanız , Gerekli Önlemleri Alırsanız İstediğiniz Sistemi Daha Güvenli Kurmuş Olacaksınız.

Ram ve de İşlemci Kullanımı Çok Düşük Oranlarda Büyük İşlemleri Küçük Kaynak Tüketimi İle Yapan Wordpress Diğer Yazılımlara Göre Çok Daha Avantajlı.

Wordpress ‘i Uzun Uzun Anlatamayacağım Duymanınız Bilmeyeniniz Yoktur Yeni Başlayanlara Bir Ön Bilgi Olsun İstedim.

Seed

Yıkılmadım ama ayakta da durasım yok...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.