«

wordpress

 

 

 

WordPress Blog Acmanız İçin İdeal Bir Çok Kişi Tarafından Kullanılan Eklentisi , Teması , Destegi Bol Bir Yazılımdır.Bu Yazılım İçin 1 Adet Host 1 Adet Domain İle Hic Bir Yazılım Bilginiz Olmadan Site Kurabiliyorsunuz. vede Türkce Destegi’de Bulunmakta.Yazılımımızın Yapımcı Sitesi : WordPress Türkiye Yazılımı İndirmek İçin  Sitenlerini Ziyaret Etmenizi Öneririm , Güncel Sürüm Çıkmış Olabilir Ama Genede WordPress 4.4.1 ‘İ Buradan İndirebilirsiniz

 

Bu Güzel Nimetimiz 2001’De Piyasa Cıktı , Kolay Kullanımı Kullanıcı Dostu Olması herkesi Cezbetti vede Yazılımımız Bu Günkü Gelişimine Erişti.

Bu Arada WordPress GPL lisanslı, PHP ve MySQL kullanılarak yazılmış bir kişisel yayın sistemidir.Bu Güzel Nitmet Tabikide Ücretsiz , Php vede Mysql Kullanıyor.

WordPressle Yapabileceginiz Tek İş Blog Değil Eğer Azcık Yazılımdan Anlıyorsanız İstediginiz Siteyi WordPress Üzerine İnşa Edebilirsiniz.

WordPress Hazır Temaları’da Mevcut  Bunlarlada Sektörel vede İşinize Uygun Siteyi Kolayca Kurabilirsiniz.

Zaten Geniş Eklenti Ağı , Kolay Destek Ekibi vede Geniş Makalelerle Anatılmış Olan WordPress’i Güvenlik Güncellemeleri İle Güncel Tutarsanız , Gerekli Önlemleri Alırsanız İstediginiz Sistemi Daha Güvenli Kurmuş Olacaksınız.

Ram vede İşlemci Kullanımı Çok Düşük Oranlarda Büyük İşlemleri Küçük Kaynak Tüketimi İle Yapan WordPress Diğer Yazılımlara Göre Çok Daha Avantajlı.

WordPress’i Uzun Uzun Anlatamayacağım Duymanınızı Bilmeyeniniz Yoktur Yeni Başlayanlara Bir Ön Bilgi Olsun İstedim.

Bir Cevap Yaz

Seed Hakkında

avatar

Seed

Yıkılmadım ama ayakta da durasım yok...

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *