Film&Dizi

You 3. Sezon: Çıkış tarihi, oyuncu kadrosu ve Dizi hakkında bildiğimiz her şey

You , aşık olduğu kadınların hayatlarına kendini kaptıran saplantılı ve tehlikeli biri olan Joe hakkında Netflix orijinal dizisidir. Dizinin ilk iki sezonu son derece popüler olduğu ve hayranların yakında bekleyebileceği üçüncü bir sezonun hızlı bir şekilde duyurulmasıyla görünüşe göre dizinin yapımcıları izleyiciler üzerinde de çalışmış görünüyor.

 

You 3. sezonu ne zaman başlayacak?

You ikinci sezon dizi hayranları için yeni bir bölüm oldu çünkü dizi sezon finalini 2019 yılının sonunda yapmıştı. Neyse k,, bekleyiş sona erdi.

Netflix resmi olarak You üçüncü sezon için çıkış tarihi verdi, 15 Ekim. Ve daha da iyi bir haber, You sezon 3 için Netflix’ten yeşil ışık aldı!

You 3. sezonda neler olacak ?

You dizisi yazar Caroline Kepnes, You Love Me adlı kitabına dayanmaktadır.

Üçüncü kitabın özeti şöyledir: “Joe Goldberg’in şehirlerle işi bitti. Çamurla ve poz verenlerle işi bitti, Aşkla işi bitti. Şimdi doğaya, Kuzeybatı Pasifik’teki şirin bir adada basit zevklere merhaba diyor. Yerel kütüphanede bir iş bulur. kitaplar hakkında bir iki şey bilir ve orada onunla tanışır: Mary Kay DiMarco. Kütüphaneci. Joe karışmaz, o Takıntılı olmayacak.Onu eski usul yoldan kazanacak… Ağlayacak bir omuz, bir yardım eli sağlayarak. Zamanla ikisi de yaralarını iyileştirecek ve bu uykulu kasabada sonsuza dek mutlu mesut hayatlarına başlayacaklardır.

You 2. sezonda ne bıraktık?

You’nun ikinci sezonu, romantizm takıntılı başrolümüz Joe Goldberg’i Batı Yakası’na taşınmış, Los Angeles’ta yeni bir başlangıç yapmaya hazır bulur. Adını Will olarak değiştirir, vegan bir markette/kitap kafede işe girer, gazeteci komşusu ve onun cesur kız kardeşiyle arkadaş olur.Yeni hayatında görünüşe göre şiddet uygulamalarını terk eder. Aşkı bulana kadar kadar yani.

Joe, sezon sonunda iyi adam oldu, sonunda hatalarını kabul etti ve kendini cam kafesine hapsetti. Ta ki Aşk işleri kendi çarpık ellerine alana kadar. Joe’nun eski sevgilisi ve komşusu Candace ve Delilah’ı öldürür ve Quinn ailesini araştıran bir polis tarafından öldürülene kadar kardeşi Kırk’ı öldürür. Ayrıca hamileliğini, daha sonra Love’ın banliyö masal fantezisinde kapana kısılmış hisseden Joe’ya açıklar.

You 3. sezon kadrosu

Penn Badgley ve Victoria Pedretti’nin 3. sezonda Joe Goldberg ve Love Quinn olarak geri dönecekleri doğrulandı.

Kesinlikle geri dönecek olan bir diğer 2. sezon kadrosu üyesi ise Love’ın annesi Dottie Quinn rolündeki Saffron Burrows.

Rollerini yeniden canlandırabilecek diğer oyuncular arasında şunlar yer alıyor: Joe’nun kışkırtmasıyla kaçan erken gelişmiş genç Ellie Alves rolünde Jennie Ortega; Love’ın babası Ray rolünde Michael Reilly Burke; ve hacker Will Bettelheim rolünde Robin Lord Taylor.

You 3. Sezon Fragmanı

Bunun gibi başka faydalı makaleleri mi arıyorsunuz? Eğer öyleyseniz, daha fazlası için bugün sitemizin geri kalanını kontrol ettiğinizden emin olmalısınız!

Yorumlarda bu dizi hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin. İçerik hoşunuza gittiyse ilginizi çekebilecek Squid Game Artık Netflix’te En Çok İzlenen Dizi; İlk Ayda 111 Milyon Görüntüleme Aldı yazımızı okumanızı öneririz.

Emre Aslanhan

İletişim emre.aslanhan@gecbunlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.