Program Tanıtımı Ve İndirim Duyruları

255TL Değerindeki Discord Nitro Ücretsiz Oldu!

Ücretsiz Discord Nitro Nasıl Alınır?

Epic Games, attığı adımlar ile oyuncuların kalbini her defasında kazanmaya devam ediyor. Önceden dağıttığı ücretsiz oyunlar ile pek çok oyuncuyu bünyesine katan Epic Games şimdide 255TL değerindeki Discord Nitro üyeliğini ücretsiz şekilde dağıtıyor.

Bu ayrıcalıktan faydalanabilmek için bazı şartlara uyulması da gerekmekte. Daha önceden herhangi bir Discord Nitro alımı yapmış olan hesaplar hiçbir şekilde bu kampanyadan faydalanamıyor. Bu nedenle daha önceden Discord Nitro üyeliği almışsanız yeni bir hesap açmanızda fayda var.

Ücretsiz Discord Nitro Nasıl Alınır?

Ücretsiz Discord Nitro Nasıl Alınır? Adım adım anlattığımız rehberin sonunda ücretsiz şekilde 3 ay boyunca geçerli olacak Nitro üyeliğini tamamen ücretsiz şekilde alabileceksiniz.

 • Buraya Tıklayarak Epic Games’in sayfasına ulaşın ve bir Epic Games üyeliği oluşturun.
 • Hesap oluşturma işleminden sonra buraya tıklayarak Nitro satın alma penceresine ulaşın.
 • Gelen sipariş ekranında hiçbir şeye tıklamadan sağ tarafta bulunan söyleşmeyi kabul edin ve sipariş ver butonuna tıklayın.
 • Sipariş ver butonuna tıkladıktan sonra duruma göre sizden bir ödeme yöntemi istenebilir. Kullanmadığınız veya içerisinde para bulunmayan bir kartınızı ekleyebilirsiniz. Çekim yapmayacaktır.
 • Tüm adımları tamamladıktan sonra Epic Games sitesine kayıt olduğunuz E-Posta adresinize Discord Nitro kullanım kodunuz gelecektir. Yapmanız gereken tek şey gelen linkte tıklamak ve Discord hesabınız ile giriş yapmanız.

Postanıza gelecek olan bağlantıya tıklayarak Discord Nitro aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Bunun yanı sıra bağlantıyı farklı bir kişiye göndererek Discord Nitro hakkınızı ona verebilir veya onun için yeni bir bağlantı alabilirsiniz.

3 Aylık Ücretsiz Discord Nitro Aboneliği Sonrasında Ne Oluyor?

3 Aylık ücretsiz Discord Nitro aboneliği sonrasında isteğinize göre aboneliğinizi devam ettirebiliyorsunuz. Abonelik devamında kayıt ettiğiniz kart üzerinden ödeme gerçekleştiriyor veya yeni bir kart ekleyebiliyorsunuz.

Hatırlatmakta fayda var Discord dolar kuru üzerinden çalışmakta bu nedenle ödemelerinizi dolar kuru üzerinden yapacaksınız. Yani bu nedenle aboneliğinizi yenilediğiniz tarihte Dolar ne kadarsa o kadar ödeme yapmak zorunda olacaksınız.

3 Aylık Ücretsiz Discord Nitro Ayrıcalıkları Nelerdir?

3 Aylık ücretsiz Discord Nitro ayrıcalıkları listesini sizler için derledik, bu listeye göre Profilinizi düzenleyebilir ve Discord’u daha etkili kullanabilirsiniz.

 • İstediğiniz bir sunucuya 2 Defa tamamen ücretsiz şekilde Takviye yapabilirsiniz.
 • İstediğiniz bütün sunucularda bütün emojileri ve hareketli ifadeleri kullanabilirsiniz.
 • Profil resminizi hareketli bir fotoğraf ile değiştirebilirsiniz.
 • Adınızın yanında yer alan #etiket kodunu istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.
 • Ses odalarında tamamen HD kalitesinde ve 60FPS değerinde yayınlar yapabilirsiniz.
 • 100MB boyutunda dosyalar yükleyebilirsiniz.
 • Tek seferde 100MB boyutuna yakın birden fazla fotoğraf gönderebilirsiniz (Normal üyeler art arda sadece 3 fotoğraf gönderebilir)
 • Ücretsiz 2 sunucu takviyesinden sonraki alınacak takviyelerde %30 ‘a varan indirim imkânı.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.