Bilgisayar GenelProgram Tanıtımı Ve İndirim DuyrularıTeknoloji Haberleri

Microsoft, Office 2021i Resmi Olarak Duyurdu

Microsoft Office 2021 Duyurusu


Yeni Office, Windows ve macOS için tek seferlik bir satın alma olduğundan, Office abonelikleri bulananlar için güzel bir haber.

Microsoft, bulut tabanlı çalışmanın tamamen yaygınlaşması için bu alanda her türlü çalışmayı yapıyor. Tabi ki böyle bir teknolojiyi kullanmanın bazı maliyetleri de oluyor. Fakat birçok kullanıcı bir ürünü aylık bir ücret karşılığında kiralamak yerine sahip olma fikrini hala daha çok benimsiyor. Abonelik modelinden pek hoşlanmıyorsanız, yeni çıkacak olan Office 2021 için biraz hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Microsoft Office 2021 Duyurusu

Microsoft resmi büyük duyurusunu Microsoft 365 web sitesinden gerçekleştirdi. Aslında şirket yayınladığı yazıda iki duyuru yaptı; biri Office 2021 , diğeri Office LTSC adı verilen yeni bir teknoloji.

Office LTSC , “Uzun Süreli Bakım Kanalı” anlamına geliyor. Bu, özellikle işlerini gerçekleştirmek için bulutu kullanamayan veya kullanmaktan kaçınan şirketler için büyük ölçekli ticari kullanım için özel bir Office çözümü olacaktır.

İşletmelerin LTSC veya Office Cloud ( Office Bulut ) arasında seçim yapmasına gerek kalmadan her ikisini de dağıtmak ve kullanmak isterse, Microsoft tam da bunu yapmalarına olanak sağlıyor.

Henüz Office LTSC hakkında çok fazla bilgi yok, ancak Microsoft’un 2021’in Nisan ayında ticari bir ön izlemesini yayınlayacak. Office’in büyük iş yükü çözümleriyle ilgilenmiyorsanız, 2021 sürümüyle beraber ilginiz bu tarafa kayabilir.

Yeni Microsoft Ofis Neler Sunuyor?
Geniş çaplı bir bilgilendirme olmadı ancak abonelik modellerinden nefret edenler için iyi haberler de var. Office 2021, beş yıllık desteklerden yararlanacak tek seferlik bir satın alma planı ile geliyor ve Microsoft, bu ürünlerin fiyatını piyasaya sürüldüğünde değiştirmeyi de düşünmüyor.

Office 2021, hem kişisel hem de ticari uygulamalarda Windows ve macOS’u destekleyebilecek. 32bit ve 64bit mimarileri de birlikte destekleyecek.

Office 2021’in sunacağı özellikler sayesinde, işleri çok hızlı bir şekilde düzene sokmak ve bitirmek için çevrimiçi öğreticileri, videoları ve sınıfları kullanabileceksiniz.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.