Film&Dizi

After We Collided: Tutku Dolu Bir Aşkın Karmaşıklığı


After We Collided filminin konusu, Anna Todd’un aynı adlı romanından uyarlanan 2020 yapımı bir romantik bir konudur. Film, “After” serisinin ikinci kitabına dayanmaktadır.

Hikaye de, genç yetişkin Tessa Young’ın üniversite hayatını sürdürdüğü sırada aşk ve ilişkiler üzerinde odaklanmaktadır. Tessa karakteri , bir süredir karmaşık bir ilişkisi olan Hardin Scott ile tekrar bir araya gelmiştir. İlk filmde olduğu gibi, Tessa ve Hardin’in ilişkisi oldukça tutkulu ve karmaşık bir hâl almıştır. Ancak bu sefer ki olaylarda ikisi arasındaki güven sorunları, geçmişin hayaletleri ve dış etkenler ilişkileri yeniden gündeme gelecektir.

“After We Collided” filmi tamamen Tessa ve Hardin arasındaki ilişkiyi derinlemesine araştırmaktadır. Söz konusu filmde, olan karakterlerin kişisel gelişimi ve duygusal yolculuklarına odaklanmaktadır.

After We Collided filmi; gençlik draması, romantizm ve tutku dolu bir hikaye sunuyor. Aynı zamanda da karmaşık ilişkilerin ve duygusal zorlukların nasıl ele alınacağını da gösteriyor.

After We Collided Filminin Karakterleri

After We Collided” filminde birçok karakter yer almaktadır. İşte After We Collided filminini ana karakterleri:

*Tessa Young

Filmdeki ana karakterdir. Üniversite öğrencisi olan Tessa, derslerine odaklanırken karmaşık bir ilişki yaşadığı Hardin Scott ile tekrar bir araya gelir.

*Hardin Scott

Tessa’nın aşık olduğu ve karmaşık bir ilişkisi olan Hardin karakteri, tutkulu ve kendine özgü bir gençtir. İlk filmde olduğu gibi Hardin karakteri geçmişi ve içsel çatışmaları ile mücadele etmektedir.

*Molly Samuels

Molly, Tessa’nın en yakın arkadaşlarından biridir. Hardin ile aralarında bir bağ olduğunu düşünmektedir ve de zamanla Tessa ve Hardin’in ilişkisinde bir tehdit oluşturacaktır.

*Landon Gibson

Tessa’nın en iyi arkadaşlarından biri olan Landon karakteri, Tessa’ya destek olan ve onun için bir sığınak hâline gelen bir karakterdir. Öyle ki Landon karakteri zamanla Tessa ve Hardin arasındaki bağı yeniden kurmaya çalışır. Bu da Landon karakterini kilit isim yapmaktadır.

*Steph Jones

Steph karakteri, Tessa’nın üniversitedeki yakın arkadaşlarından biridir. Tessa’ya cesaret veren, ona yardım eden ve destekleyen bir karakterdir.

Filmin ilerleyen sahnelerinde diğer yan karakterler de yer almaktadır.

After We Collided Filminin Oyuncuları

“After We Collided” filminin oyuncu kadrosunda şu isimler yer almaktadır:

Josephine Langford – Tessa Young
Hero Fiennes Tiffin – Hardin Scott
Dylan Sprouse – Trevor Matthews
Shane Paul McGhie – Landon Gibson
Louise Lombard – Trish Daniels
Candice King – Kimberly Vance
Charlie Weber – Christian Vance
Selma Blair – Carol Young
Samuel Larsen – Zed Evans
Inanna Sarkis – Molly Samuels
Khadijha Red Thunder – Steph Jones
Dylan Arnold – Noah Porter
Max Ragone – Smith Vance
Rob Estes – Ken Scott
Karimah Westbrook – Karen Gibson

Yukarıda yer alan isimler, “After We Collided” filmindeki önemli karakterleri canlandıran oyunculardır. Fakat filmin devamı niteliğinde olan diğer filmlerde ve de kitaplarda yer alan başka karakterler ve oyuncular da bulunmaktadır. Diğer karakterleri ve de konu işleyişini öğrenmek için After We Collied filmini izleyebilir ya da kitabını okuyabilirsiniz. After We Collied filminde Tessa ve Hardin karakterleri hakkında merak ettiğiniz diğer tüm soruların yanıtını almak için takipte kalın!

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.