Android

Android Telefonlarda Video İndirme

Tubemate İle Video İndirme

download

Günümüzde kullanılan telefonların çoğu Androiddir.. Hatta çoğu zaman bilgisayarı açmadan çoğu işimizi bu cihazlar üzerinden görmekteyiz. Bir nevi el bilgisayarımız haline gelen bu cihazlar 4.5G hızında internete de kavuşunca hızlı indirme özelliğine de kavuşmuş oldu. Her an her yerde bir şeyler indirebilir ve internetin büyüleyici dünyasına dalabiliriz.

Ancak bir de kimi videoları telefonuna indirip internet olmadı zamanlarda film ya da dizi izlemek isteyenler var. Bu kişiler her zaman internetten indiremediklerinden videoları doğal olarak kota aşım ücretleriyle mücadele ediyorlar. Oysa Wifi interneti bulduğu anda kullanıcı video indirse ve işten eve ya da evden işe yolda harcadığı sürede kaçırdığı TV programlarını izlese kuşkusuz daha güzel olur. Peki Android video nasıl indirilir? Bu durum için üretilmiş ve güvenli kullanımı müsait programları sizler için toparladık.

Tubemate İle Video İndirme

tubem

Android 2,3’den yüksek sürümlerin desteklediği bir Android video indirme programıdır. Youtube, Facebook gibi yüksek güvenlikli platformlardan bile kolayca video indirmenizi sağlayan bu uygulama Google Play’de şu an için bulunmamakta. Bu programı indirmek için telefonunuzun tarayıcısından tubemate.net internet sitesine gitmeniz ve bu sitedeki indirme linkini tıklamanız yeterlidir. Herhangi bir virüs içermeyen dosyada .apk uzantısını bulun. Bu uzantılı dosyayı çalıştırın ve kuruluma başlayın. Hızlı bir kurulum olmasına karşın sizden belli onaylar istemektedirler. Kullanıcı Sözleşmesi gibi bilgileri atladıktan sonra tam olarak kurulumu gerçekleştirmiş olursunuz. Sonrasında programı açtığınızda sistem otomatik olarak size Youtube sayfasını getirecektir. Buradan indirmek istediğiniz videoyu bulup izlemeye başlamanız yeterlidir. İlk birkaç dakika sonrasında videonun üst kısmında yeşil bir ok çıkar. Bu oka tıkladığınızda hangi çözünürlükte indirmek istediğiniz bilgileri gelir. Dilediğiniz birini seçmeniz yeterlidir ve video inmeye başlar.

Bu program ilk kurulduğunda sistem tarafından otomatik belirlenen ayarlar aktiftir. Bu ayarları değiştirmeniz ise yararınıza olacaktır. Mesela bu ayarlardan en önemlisi video indirme hızıdır. Setting menüsünden girip istediğiniz indirme hızını seçebilirsiniz. Tabi ki dosyaları indirirken sizin talep ettiğiniz indirme hızını Wifi modeminizin de destekliyor olması önemlidir. Eğer destekliyorsa çok daha hızlı videolara ulaşmanız mümkün. Ayrıca yine Setting menüsünden birden fazla dosyayı aynı anda indirme özelliğini de aktifleştirebilirsiniz. Bu noktada sistem size sonsuz seçenek sunmaz. Sadece 4 adet dosyayı aynı anda indirme hakkı verir. Bu sayede hızlı indirmeyi aynı anda indirme ile birleştirerek kısa sürede istediğiniz videolara telefonunuzda sahip olabilirsiniz.

Android Download Manager İle Video İndirme

android-download

İnternet kullanıcıları ve download severler Windows işletim sistemindeki bilgisayarlarında eski zamanlarda bolca kullandıkları IDM programının Android versiyonu ile karşılaşırlar. Google Play’den indirilebilen bu aplikasyon her türlü dosya türünü indirmenizi desteklemesiyle tanınır. Oldukça güvenli olan bu program ile sadece videoları değil ses dosyaları ve Gif’ler gibi birçok medya türünü indirmeniz mümkün. Hem de kolay bir şekilde. Türkçe dil desteğinin bulunmaması kullanıcıları biraz korkutuyor olsa da program genelinde kullanılan küçük simgeler anlaşılırlığı artırmaktadır. Bu programın en büyük artısı eş zamanlı indirme de bir sınırının olmaması. Sizin Wifi bant genişliğinizin tamamını kullanabilir ve sınırsız indirmeyi eş zamanlı yapabilir. Ciddi bir zaman tasarrufu sağlayacaktır. Ayrıca Android Download Manager programı kullanıldıkça keşfedilecek birbirinden farklı özellikleri de bünyesinde barındırmaktadır. Kurulumdan sonra indirmeye başlamadan önce her sekmesini kullanırsanız indirme esnasında size ekstra kolaylık sağlayacaktır.

Ephesus

Next Station İs Basmane

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.