AndroidApple & İos

Android’den iPhone’a Ücretsiz Veri Taşıma

Android'den iPhone'a Anytrans İle Nasıl Veri Taşınır?


Apple son zamanlarda birçok yeni model geliştirdi ve gelecekte çıkarmayı planladıkları modelleri de açıkladı. Artık bazı Android kullanıcıları yeni iPhone’a geçiş yapmak isteyebilir ve verileri bir platformdan diğerine taşımak kolay bir iş değildir.

İşte tam da bu nedenle size bugün, senkronizasyon sınırını aşan ve tüm içeriğinize tek bir yerde, müzik, video, fotoğraf, mesaj vb. dahil olmak üzere her bir erişimi konsolide eden nihai bir iPhone yöneticisi olan AnyTrans’tan bahsedeceğiz. Kitaplar, internet geçmişi, sesli not, içeriğiniz ne olursa olsun iPhone’unuzdan, iTunes yedeklemenizden, hatta iCloud’dan. Tüm kullanıcıların iOS verileri ve dosyaları üzerinde etkin ve minimalist kontrol ve mutlak özgürlük sağlar; artı bu aracın en yeni özelliği, tüm verileri bir Android cihazından iOS’a herhangi bir veri kaybı olmaksızın taşıyacak olan iOS çalıştırıcıdır.

Android’den iPhone’a Anytrans İle Nasıl Veri Taşınır?

Önce arabirimle başlayalım. Apple, iTunes üzerindeki arayüzü daha basit, minimalist ve kullanımı kolaylaştırmak için sürekli olarak revize etti.

AnyTrans, neredeyse her yönden iTunes’tan çok daha üstün olan iOS cihazları için bir dosya yöneticisidir. Bilgisayarınızdan iOS cihazınıza veya cihazınızdan bilgisayarınıza herhangi bir ortam türünü kopyalamanın yanı sıra cihaz yedeklemelerinizi oluşturup yönetebilirsiniz. Çevrimiçi saklama alanınızı yönetmek için iCloud hesabınızla entegrasyon yapabilir ve videoları cihazınızdaki çevrimdışı kullanım için web’den indirebilirsiniz.

Ancak bu aracın en çok beklenen özelliklerinden biri, iOS çalıştıran ve adından da anlaşılacağı üzere, herhangi bir veri kaybı olmadan Android cihazınızdan iOS’a dosyaları taşımanıza izin veren bir uygulama olmasıdır.

Başlamadan önce, Android ve iOS cihazımızda bazı şeylerle ilgilenmeliyiz. Android’de USB hata ayıklamasını etkinleştirmeniz ve bunun için de geliştiriciler seçeneğini etkin hale getirmeniz gerekir.

Bunu yaptıktan sonra AnyTrans aracını açın ve her iki aygıtı USB yoluyla PC’nize bağlayın. Şimdi size burada bağladığınız cihazı gösterecek, ilerlemeye devam etmek için ok simgesini tıklayın. Android Cihazınızdan iOS’a çeşitli dosya türlerini aktarmak için seçenekler alacaksınız; artık, taşımak için bu ok simgesine basmanız dosyalarınızı Android’den iOS’a aktarmak için yeterlidir.

Genel olarak, AnyTrans, iTunes’la çalışan etkili bir şekilde değiştirebilen bir yazılım derecesidir. Özelliklerinin çoğunu ücretsiz kullanabilirsiniz, ancak 39.99 dolarlık (tek lisanslı) 49.99 dolarlık (Kişisel Lisans) ve 59.99 dolarlık (Aile lisansı) ücretli versiyonunu da tercih edebilirsiniz.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.