Sosyal Medya

Anonim Olarak Instagram Hikayelerini İzleme ve Anonim Olarak İndirme – Çalışan 3 Site 2022

Instastories.watch ile Instagram Hikayelerini Anonim Olarak Nasıl Görüntüleyebilirsiniz?


Instagram kullanıcıları bazı hikayeleri izlerken kullanıcı isminin görünmesini tercih etmiyor. Sahte yani fake hesap açmanın da stolk yapmak için yeterli olmadığı durumlar görülmektedir. Bu durum için de Instagram hikayelerini anonim yani isimsiz olarak görüntüleme imkânı sunan siteler mevcut hale gelmiştir.

Bu anonim olarak Instagram hikayeleri görüntüleme hizmeti sunan siteler sayesinde istediğiniz bir hesabın storysini yani hikayesini, kullanıcı isminiz görünmeden rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Diğer hesapların hikayelerini hesabınız görünmeden izleyebileceğiniz gibi bu 3 site sayesinde dilediğiniz hesabın hikayelerini indirme fırsatı da bulunmaktadır.

Siz de anonim olarak Instagram hikayelerini izlemek ya da indirmek istiyorsanız aşağıda “anonim olarak Instagram hikayelerini izleme ve anonim olarak indirme için çalışan 3 site 2022” güncel listesini ziyaret edebilirsiniz.

Instastories.watch ile Instagram Hikayelerini Anonim Olarak Nasıl Görüntüleyebilirsiniz?

Anonim olarak Instagram hikayelerini, Instagram fotoğraflarını ve videolarını izleyebilir ve indirebilirsiniz. Instastories.watch sitesi ile herhangi bir Instagram hesabı kullanmadan ve oturum açmadan hikayelere ulaşabilirsiniz.

En çok merak edilen konulardan biri olan gizlilik ise hiç tereddütsüz teminat altına alınmıştır. Hiç kimse hikayeleri ve fotoğrafları görüntülediğinizi ya da indirdiğinizi bilemeyecektir.

Ancak tahmin edildiği üzere InstaStories – Instagram Hikayelerini anonim olarak görüntüle sitesi aracılığı ile gizli bir profilin hikayelerini ve fotoğraflarını görüntüleyemezsiniz. Sadece herkese açık profillerin hikayelerini ve gönderilerini görüntüleyebilirsiniz. Instastories.watch sitesi cep telefonundan ve bilgisayardan hesabınıza giriş yapmadan ya da oturum açmadan Instagram kullanıcılarının gizli hikayelerini çevrimiçi olarak izlemenize olanak tanır.

Instastories.watch sitesi; herhangi bir Instagram hesabına ait hikâye, hikâye arşivi, yayın, video, Instagram profil fotoğraflarını bir bilgisayara ya da telefona indirme imkânı sunar.

Ayrıca bu siteyi kullanabilmek için Instagram hesabına sahip olmanıza veya giriş yapmanıza gerek yoktur.

Instastories.watch sitesi nasıl kullanılır?

 • Anonim olarak görüntülemek istediğiniz Instagram profilinin bağlantısını ya da adını kopyalayın ve instastories.watch sitesindeki arama çubuğuna yapıştırıp “Ara” düğmesine basın.
 • Aradığınız Instagram hesabı gizli modda ve anonim olarak açılacaktır.
 • İndirmek istediğiniz gönderi için öncelikle gönderiye tıklayın ve açın.
 • Sitenin en üst kısmında “İndir ” düğmesi bulunur. Düğmeye tıkladığınızda, otomatik olarak PC’ye ve telefona fotoğraflar ve videolar indirilir. İndirilen dosyalar telefonun ya da bilgisayarın galeri ya da indirilenler kısmında görülür.

Storiesig.me – En İyi Instagram Hikâye Görüntüleyici

Storiesig.me sitesi en iyi Instagram hikâye görüntüleyicileri arasında yer almaktadır. Siteyi kullanabilmek için Instagram’a kayıt ya da giriş yapmanıza gerek kalmamaktadır.

Ancak yalnızca genel profilleri görüntülemek mümkündür ve StoriesIG  – Anonim Instagram Hikayelerini Görüntüle sitesi sayesinde Instagram hikayelerini, videolarını, fotoğraflarını ve gönderilerini hesap sahibi fark etmeden görüntüleyebilirsiniz.

Storiesig.me sitesi nasıl kullanılır?

 • Anonim olarak görüntülemek istediğiniz Instagram hesabının profil URL’sini ya da hesap adını kopyalayın.
 • Storiesig.me sitesinde üst kısımda yer alan arama çubuğuna yapıştırın ve “Enter” tuşuna basın.
 • Bu sayede artık tüm profil bilgilerini görebilir ve web sitesi aracılığı ile hesabın hikayelerini ve yayınlarını görebilirsiniz.
 • Eğer bu hesabın hikayelerini ya da gönderilerini indirmek isterseniz, gönderinin üzerine tıklayın ve açılan pencerenin üst kısmındaki “İndir ” düğmesine basın. Düğmeye tıkladığınızda gönderiler, telefon ya da bilgisayarınıza otomatik olarak indirilir.

Instasaver.app ile Instagram Videoları ve Hikayeleri Nasıl İndirilir?

Instasaver.app sitesi ile video, fotoğraf, resim, hikâye, öne çıkanlar, gönderi, gönderi galerisi ve IGTV indirmek mümkün. Ancak sadece herkese açık profillerden içerik indirebilirsiniz. Anonim yani isminiz görünmeden hesap sahibinin profilinden dilediğiniz bir fotoğraf ya da video indirebilirsiniz üstelik gizliliğiniz garanti altında olarak.

Herhangi bir Instagram hesabını gizli modda ve çevrimiçi olarak görüntüleme imkânı sunan InstaSaver – Fotoğraflar, Videolar, Instagram Hikayeleri İndir ile görüntülemek istediğiniz hesaptan herhangi bir medya dosyasını indirebilirsiniz.

Instasaver.app sitesi nasıl kullanılır?

 • İçeriğine anonim olarak ulaşmak istediğiniz Instagram hesabının profil adını ya da URL’sini kopyalayın ve instasaver.app sitesindeki arama çubuğuna yapıştırın.
 • Profil ile ilgili tüm bilgilerin yer aldığı Instagram hesabı anonim olarak gizli modda açılacaktır.
 • Telefona ya da bilgisayara indirmek istediğiniz fotoğraf ya da videoyu üzerine tıklayarak açın ve açılan dosyanın üstündeki “İndir ” düğmesine basın.
 • Böylece dosya otomatik olarak indirilecektir. Instasaver.app ile indirdiğiniz bu dosyayı indirilenler klasöründe ya da galeride bulabilirsiniz.

Gecbunlari

Teknoloji Haberleri Ve Gündeme Dair Haberlerin Yer Aldığı Bir Blog Şeysiii.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.