Apple & İos

Apple, İPhone 11 için tarihi belli oldu

Apple, bugün iOS geliştiricisi beta 7’yi piyasaya sürdükten kısa bir süre sonra sleuths, iPhone 11 ile ilgili bazı ilginç ipuçlarını buldu. Spesifik olarak, Brazillian sitesi iHelp BR, beta’nın ana ekranın 10’un Salı’ya ayarlı bir tarih gösterdiğini belirtti. Eylül.
Gizli bir görüntüdeki rastgele bir tarih devam edecek gibi görünmese de, iPhone 11’in başlatılmasıyla ilgili önceki söylentileri desteklemekte ve Eylül ayının başlarında önceki iPhone lansmanlarıyla aynı çizgide yer almaktadır. 9 ile 5Mac’ın belirttiği gibi, Apple iPhone’ları Eylül’ün ikinci Salı veya Çarşamba günü duyurmaya başladı; Hızlı bir arama, 2012’de iPhone 5’i açıklamasından bu yana her yıl yapıldığını gösteriyor. Kanıtlara ek olarak, geçen yıl iOS 12 ile benzer bir görüntü iPhone XS’nin 12 Eylül’ün açılış tarihiyle eşleşti.

Geçtiğimiz günlerde belirttiğimiz gibi, Apple bu yıl iPhone programlarına, en azından isimler açısından farklı bir yaklaşım izliyor. Cihazların mevcut dizilim ile aynı tasarıma ve aynı ekran boyutlarına sahip olması beklenirken, Apple cihazlar iPhone 11, iPhone Pro ve iPhone Pro Max olarak adlandırılabilir (sırasıyla Xr, Xs ve Xs Plus’a yükseltilir). . Pro modellerinin ayrıca Apple Pencil’ı desteklediği söyleniyor, bunun için henüz somut kanıt göremedik.

Son etkinlik tarihine bakılmaksızın, Apple normal zamanlamasına devam ederse, daha fazlasını öğrenmemiz uzun sürmez.

Emre Aslanhan

İletişim emre.aslanhan@gecbunlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.