Film&Dizi

Aşk 101 2. Sezon

Aşk 101 2. Sezon dizi hayranları tarafından büyük bir merak ve heyecan ile bekleniyor. Netflix film ve dizi kanalında 2020’nin Nisan ayında yayınlanan 1. Sezonu ile oldukça beğeni toplayan dizinin 2. Sezonunun ne zaman yayınlanacağı merak ediliyor. Netflix’in orijinal Türk dizilerinden biri olan Aşk 101 gençlik dizisi olmasına rağmen her yaşta izleyici kitlesini ekrana kilitleyen bir dizi oldu. 1990’lı yıllar Türkiye’sinde gençlerin yaşamı, okula hayatı ve yaşadıkları sıkıntılar gündeme geldi. Sürükleyici hikâyesi ile Aşk 101 1. Sezonunda izleyiciyi ekrana kilitledi. Klasik Türk dizilerine göre çok farklı olan konusu ve profesyonel çekimleri ile Netflix’in en sevilen dizilerinden biri oldu.

Aşk 101 2. Sezon Yayınlanacak mı?

Aşk 101 2. Sezonu dizi severleri tarafından heyecanla beklenmeye başladı. Netflix dizi kanalı tarafından resmi bir açıklama yapılmamasına rağmen 2. Sezon çekimlerinin başladığı haberi geldi. Dizi oyuncularından biri olan Kaan Urgancıoğlu’nun İnstagram hesabında paylaştığı fotoğraf ile 2. Sezon çekimlerine start verildiği ortaya çıktı. Henüz 2. Sezon fragmanı yayınlanmamasına rağmen çekimlerin başladığı ve 2. Sezonun yayınlanacağı duyurulmuş oldu. Yayınlanan fotoğraf ile dizi oyuncuları olan Kubilay Aka, Kaan Urgancıoğlu, Alina Boz, Pınar Deniz, Mert Yazıcıoğlu, Selahattin Paşalı, İpek Filiz Yazıcı, Müfit Kayacan, Bade İşçil ve Tuğba Ünsan’ın 2. Sezonda da hayranları ile buluşacağı açıklanmış oldu. Yeni sezonda neler yaşanacağı hangi olayların dizide yer alacağı henüz bilinmese de ilk sezondan daha sürükleyici ve aksiyon dolu olacağı tahmin ediliyor.

 

Aşk 101 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Aşk 101 2. Sezonun ne zaman yayınlanacağı dizi hayranlarının merakla bekledikleri tarih oldu. Heyecanla beklenen 2. Sezonun yayınlanacağı tarih henüz belli olmadı. Netflix tarafından yayınlanacağı zaman resmi olarak açıklanmadı. Ancak yeni sezon çekimlerinin başladığı haberi hayranları için sevindirici oldu. Aşk 101 dizisi 90’lı yıllarda yaşayan lise öğrencilerinin asi kimlikleri ile okul hayatında yaşadıklarını konu alıyor. Öğrencilerin özel hayatlarına da değinilen dizide kimi zaman gülüp kimi zaman gözyaşlarına boğulabiliyorsunuz. Hem eğlenceli hem hüzünlü sahneleri ile akıcı bir konuya sahip olan dizi her yaşta izleyicinin beğenerek izlediği bir dizi oldu. 1. Sezonu ses getiren dizinin 2. Sezonu büyük merak konusudur. Aşk 101 2. Sezon yayınlanma tarihinin açıklanması hayranları tarafından heyecanla bekleniyor. Dizi oyuncularının tam kadro ikinci sezonda yer alacağı ve 2. Sezon çekimlerinin başlamış olması sevindirici bir haber olarak karşılandı.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.