Oyun DünyasıOyun Konsolları Paylaşımları

Bir YouTuber, Dünyanın En Büyük İşlevsel Nintendo Switch Konsolunu Oluşturdu

Nintendo Switch‘in çok küçük olduğunu düşünen birkaç kişiden biriyseniz, yaklaşık 75 cm boyunda, 177 cm genişliğinde ve 30 kg ağırlığında olana ne dersiniz? Yeterince büyük mü?

Dünyanın en büyük Nintendo Switch’i olarak ilan edilen devasa oyun konsolu, tamamen oynanabilir ve bir içecek altlığı büyüklüğünde bir ‘A’ düğmesi, yemek tabağı büyüklüğünde bir joypad ve 4K LED TV ekranına sahip

Sonuç? Pick, bu arada, tamamen işlevsel olan dünyanın en büyük Nintendo Switch’ini yaptı. Konsol, herhangi bir standart Nintendo Switch konsolunun 650 katı, 30 inç uzunluğunda ve 70 inç genişliğindedir.

Pick’in cihazı oluşturduğu ve nasıl çalıştığını hemen aşağıda açıkladığı videoya göz atabilirsiniz.

Süper boyutlu Switch, Pick‘in ilk mühendislik başarısı değil. Kurnaz YouTuber, daha önce dünyanın en küçük MacBook Pro’unu (avucunuzun içine sığar) ve bir ayakkabı kutusuna sığan bir oyun PC’sini inşa etti.

Dünyanın en büyük Nintendo Switch’ini satın almayı umuyorsanız, şansınız kalmadı. Pick, ev yapımı konsolunu Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Saint Jude’s Çocuk Hastanesine cömertçe bağışladı.

Orijinal Nintendo Switch, iki elle kolaylıkla tutulabilir kompakt bir oyun konsoluyken; Michael Pick tarafından tasarlanan devasa Switch, 177 cm genişliği ve 76 cm yüksekliği ile taşınabilirlikten oldukça uzak. Söz konusu el yapımı Switch, taşınabilirliğe sahip olmasa da orijinal Switch’te olmayan 4K ekranıyla takdir toplamayı başarıyor.
Yorumlarda bu yazımız hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin. İçerik hoşunuza gittiyse ilginizi çekebilecek Bilmeniz Gereken En İyi 10 Instagram Reels Özelliği yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Emre Aslanhan

İletişim emre.aslanhan@gecbunlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.