Genel

BluTV Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

BluTV İçeriği ve Abonelik

İçinde bulunduğumuz teknoloji çağı sayesinde artık her konuda ayrıcalıklı gelişmelerden faydalanabiliyoruz. Bu araçlardan biri de online platformda belli bir ücret dahilinde abone olunarak binlerce farklı kategoride film ve ya dizi izleyebileceğimiz uygulamalardan oluşuyor. Bahsettiğimiz uygulamalardan biri de Puhu TV’dir. Puhu TV, çeşitli kategorilerde dizi ve film izlemek için oldukça faydalı bir platform oluyor diyebiliriz. Üstelik sadece akıllı telefonlarınızdan ya da tabletlerinizden değil, televizyon ya da bilgisayarlarınızdan da bu uygulamaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Böylece hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olabilecek şekilde dilediğiniz dizi ve ya filmleri, hatta çeşitli belgeselleri izleyebilirsiniz. Tabii bunun için de abonelik gerekli. Uygulamaya nasıl abone olacağınızı biliyor musunuz? Ya da daha önceden abone olduysanız, BluTV abonelik iptali nasıl yapılır konusunda bir fikriniz var mı? İşte tüm bu soruların cevabını sizlere yazımızın devamında açıkladık. Bakalım BluTV bizlere nasıl ayrıcalıklar sunuyor, ne gibi avantajları bulunuyor ? Tüm bunları birlikte görelim.

BluTV İçeriği ve Abonelik

BluTV içeriği ve abonelik konusunda üyelerine kolaylık sağlamayı unutmuyor. Uygulamayı indirdikten sonra direkt olarak karşınıza üye ol butonu çıkıyor. Sizlere sorulan soruları doğru bir şekilde yanıtladıktan ve ödeme bilgilerinizi girdikten sonra, bu eğlence dünyasına giriş yapabilirsiniz. Abonelik ücretlendirmesi standart olarak 22.90tl gözükse de Apple marka telefonlarda uygulama içi ücretlendirme 24.99tl olarak belirtiliyor. Üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra film, dizi, belgesel, indirilebilir içerikler ve kirala&izle kategorileri sizleri karşılar. Bu kategoriler de kendi alt seçeneklerine bölünüyor. Sizlere binlerce farklı dizi ve film izleme olanağı tanıyor. İsterseniz dizi ya da filmlerinizi indirdikten sonra çevrimdışı olarak da internetsiz ortamda izlemeye devam edebilirsiniz. Uygulama bu bakımdan üyelerine ayrıcalıklar sağlamaya devam ediyor. Ancak yine de aboneliğinizi iptal ettirmek istiyorsanız, yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

BluTV Abonelik İptal İşlemi

BluTV abonelik iptal işlemi uygulamanın web sayfası üzerinden yapılıyor. Aboneliğinizi telefon ya da uygulama üzerinden ne yazık ki yapamıyorsunuz. Bu nedenle bilgisayar üzerinden ya da masaüstü oturum sağlayabileceğiniz bir platformdan hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Sonrasında ise hesap bilgilerine tıkladığınızda karşınıza ödeme bilgileriniz ve sonrasında da üyeliğimi iptal et butonu çıkacak. Bu butona tıkladığınızda site sizi ana sayfaya yönlendirdi sanabilirsiniz. Karşınıza sadece BluTV’de görebileceğiniz bazı dizi ve filmlerin afişleri çıkabilir. Ancak aşağıya indiğinizde afişlerden sonra sizleri site ve ayrıcalıkları hakkında bazı maddeler karşılıyor. Eğer aboneliğinizi iptal ettirmezseniz, neler kazanabileceğinizi ve aboneyken sahip olduğunuz ayrıcalıklarınızı site sizlere sunuyor. Yine de aboneliğinizi iptal etme düşüncesindeyseniz, bu maddelerin altında yer alan yine de üyeliğimi iptal et butonuna tıklayabilirsiniz. Böylece üyeliğinizi tamamen iptal etmiş olursunuz. Peki, aboneliğinizi iptal ettirdikten bir süre sonra yeniden abone olmak isterseniz ne yapmanız gerekiyor, gelin birlikte bakalım.

BluTV Yeniden Abonelik Aktifleştirme

BluTV yeniden abonelik aktifleştirme sürecini merak eden çok fazla kişi bulunuyor. Daha önceden hesabınızı iptal ettirdiyseniz ve aylık ödemenizden çok vakit geçmediyse, bir ay tam olarak dolduktan sonra tamamen üyeliğiniz iptal olur. Ancak bu süre içerisinde fikriniz değişirse, direkt olarak hesabınıza girip yeniden aktif hale getirebilirsiniz. Ancak abonelik iptalinin üzerinden bir aydan daha uzun süre geçtiyse, uygulamaya giriş yaptığınızda yeniden ilk seferki gibi abone olmanız gerekiyor. Sizden istenilen bilgileri girdikten sonra yeniden BluTV hesabınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Ancak daha önceki hesabınızda izlediğiniz dizi ya da filmlerin hangileri olduğunu, izlediğiniz dizilerde nerede kaldığınızı maalesef göremeyebilirsiniz. Eğer henüz abonelik süreciniz dolmadan üyeliğinizi yeniden aktif hale getirirseniz, bu durumda kaldığınız yerden dizilerinizi izleyebilirsiniz. Ancak uzun bir süre sonra yeniden üye olursanız, belirttiğimiz üzere sistem üzerindeki bilgileriniz ve verileriniz siliniyor. Bu nedenle eğer aboneliğinizi iptal ettirme düşüncesindeyseniz, bunun net kararınız olduğuna emin olmanızı tavsiye ederiz.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.