Genel

Deli Mi Ne Süper Kupa Finali’nde sahaya girdi!

Deli Mi Ne Süper Kupa Finali’nde sahaya girdi!

Bu sene İstanbul’da oynanan Liverpool ve Chelsea UEFA Süper kupa maçında ilginç olaylar yaşandı.

Deli Mi Ne Süper Kupa Finali’nde sahaya girdi!

YouTube’da 4.5 milyon aboneye sahip Fester Abdü’nün  sahaya atlaması sosyal medya ağlarında gündem oldu. YouTuber hakkında birçok fikir ve post paylaşılırken,  Twitter üzerinden açılan başlıklar dikkat çekti.Fester Abdü‘nün sahaya atlamasından sonra birçok tepki geldi ve Deli Mi Ne? kanalının abone sayısı düşmeye başladı. Deli Mi Ne? kanalı, 2 saat içerisinde 20 bine yakın abone kaybetti ve 4 milyon 550 bin aboneye geriledi.  YouTube kanalı için düşüş devam ediyor.

Takipcilerinden Tepkiler Büyüyor!

Deli Mi Ne? Kanalına Tepkiler Çığ Gibi büyüyor, yapılan eylemin takipçi kasmak için olduğunu ve ülkemizin imajını zedeliğini düşünen kitle takipçiler deli mi ne kanalını takipten çıkarak tepkilerini gösterirken bir yandan da twitter ve facebook tarafında da deli mi ne kanalına tepkiler sürüyor. Deli mi ne? Kanalının anlık olarak +10/-10 şeklinde takipçi kaybettiği gözlemlenmekte. Bazı kişiler ise deli mi ne? Kanalına bir saldırı olduğunu bot takipçilerin çekildiğini beyan ederek eylemi meşru gördüklerini bildiriyorlar.

 

ALİ ABDÜLSELAM YILMAZ “FESTER ABDÜ” KİMDİR?

Çukurova Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu beden eğitimi bölümünden mezun olmuştur. Youtube fenomeni olarak sosyal medyada sıkı bir takipçi sayısına sahip olan Fester Abdü’nün gerçek ismi ve soyadı Ali Abdülselam Yılmaz’dır

 

işte o görüntüler:

Emre Aslanhan

İletişim emre.aslanhan@gecbunlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.