İncelemeler ve Testler

Dell Firması Yeni 5K Çözünürlüklü Monitörünün Tanıtımını Yaptı!

Dell UltraSharp Kullanıcıların Dikkatini Çekmeyi Başarıyor!

En önemli firmalar arasında yer alan bir marka olarak Dell, yeni monitörünün tanıtımını gerçekleştirdi. Dikkat çekmeyi başaran bu monitörün içerisinde bulunan teknolojik sistem sayesinde tüm kullanıcılar, kaliteli görüntü ile karşı karşıya kalıyorlar.

Firmanın profesyonel çerçevede üretimini arttırabilmesi adına özel olarak tasarlamış olduğu yeni Dell UltraSharp monitörü gayet önemli özellikleri bünyesinde barındırıyor. Şimdi arzu ederseniz hep beraber bu yeni monitörü yakından daha detaylı biçimde inceleyelim.

Dell UltraSharp Kullanıcıların Dikkatini Çekmeyi Başarıyor!

Yakın zamanda birçok cihaza aynı anda bağlantı gerçekleştirebilen fare ve klavye sistemini sunan firma, 5K monitörünü tanıtarak göz doldurmayı başardı. Varyantları olan monitörün en dikkat çekeni ise UltraSharp 40 Curved U4021QW şeklindedir.

Teknoloji devi olarak üretim yapan firmanın bu sistemi ise iş ortamları açısından özellikle geliştiriliyor. Öyleyse Dell markasının tüm kullanıcılara duyurmuş olduğu bu monitörün ne tür özellikleri yer alıyor? Sizler için detayına inerek açıklıyoruz.

UltraSharp Monitörün Özellikleri Nelerdir?

Dell UltraSharp monitör özellikleri için bakıldığında %100 olan sRGB’li 5K çözünürlüklü IPS panel göze çarpıyor. Çözünürlüğünün kalitesine ek olarak 60 Hz ekran yenileme oranı sistemi içerisinde bulunuyor. %98 DCI- P3, %100 sRGB ve %100 Rec. 709 renk grubunu çevreleyen bu özel ekranın griden griye tepkime süresi 5 ms şeklindedir.

Üstelik ComfortView Plus sistemi de aynı şekilde ekran performansını etkilemeden oldukça düşük mavi ışık yayılımını gerçekleştiriyor. Yeni monitörün 3,5mm biçiminde düzenlenen ses çıkışı yanı sıra entegre çalışan çift 9W hoparlörü de mevcut. Söz konusu Dell monitörün port sayısı ise bu şekilde gayet fazla.

Monitörün karakterinde Thunderbolt 3, DisplayPort 1,4, HDMI 2.0 ve RJ-45 Ethernet portları yer alıyor. Üstelik bunlara ek olarak USB yukarı yönlü ve aşağı yönlü akım portu da kullanıcılara sunuluyor. Tüm bunların dışında MAC adresi direkt geçişini, Wake-on-LAN sistemini ve PXE Boot sistemini destekliyor.

UltraSharp Monitörün Fiyatı Ne Kadar?

Yakın zamanda tanıtımı yapılan Dell UltraSharp fiyatı tüm kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarıyor. Ağırlığı 9,5 kilo olan monitör, kablo ve stant eklemesiyle birlikte 13,8 kiloya kadar çıkabiliyor. 28 Ocak tarihinde piyasaya çıkarılacak olan Dell monitörün fiyatı 2,099,099 Dolar şeklinde açıklanmıştır.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.