Film&Dizi

Elite 4. Sezon Ne Zaman?

Elite 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Elite Netflix’ in popüler olan ve çıkar çıkmaz gündeme bomba gibi oturan dizileri arasında yer alıyor. Bir gençlik dizisi olmasına karşın her yaş grubunun severek izlemesi sık zamanda Türkiye Netflix arasında bu dizinin bomba gibi gündeme oturmasına neden olmuştur. Sizler de bu dizinin adını duyduysanız ve bu dizinin ne zaman yeni sezonunun başlayacağına dair ibare arıyor iseniz yazımızdan yararlanabilirsiniz. Bu sayede Elite 4. Sezon hakkında bilgi sahibi olabilir ve meraklarınızı giderebilirsiniz.

Elite dizisi en son 3. Sezonunun yayınlanmasının ardından dizinin tüm bölümlerinin aynı anda yayınlanması ile birlikte bir hafta içerisinde Türkiye’ de gündeme oturmuştur. En hızlı ve en çok izlenen diziler arasında Türkiye içinde yer almayı başarmış ve uzun süre Netflix gündemdekiler listesinden de adını sildirmemiştir. Uzun süre top 10 da birinciliği paylaşmıştır. En can alıcı yerde sezon finalinin yapılması ile birlikte de gözler 4. Sezona çevrilmiştir. Peki Elite 4. Sezon ne zaman başlayacak?

Elite 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Elite dizisi her sezon 8 bölümden oluşan bir İspanyol gençlik dizisidir. Dizi konusu farklı dinlere ve farklı aile yapılarına sahip olan İspanya’ nın Las Encinas özel okulunda okuyan öğrencilerinin hayatlarını ele alıyor. Gizemler ve giderek karmaşıklaşan düğümler ile birlikte işlenen cinayetler, bu cinayeti kimin işlediğine ve arkadaş grubunun birbirinden farklı yapılarda olmasına, birbirinin sevgilisini elinden almasına karşın nefret duymasına ilişkin tek bir cinayet ile nasıl tek parça olduklarını ele almaktadır.

Arkadaşlığın ve dostluğun yeri geldiğinde aileden daha önemli olduğuna ilişkin vermek istediği mesajlar bulunmaktadır. Hayatta ne yaşarsak yaşayalım arkanızı kollayacak bir dostunuzun olması demek sizi birçok beladan uzaklaştırır. Elite dizisi de vermek istediği mesaj itibari ile ve yaşanmışlıklar itibari ile bunu ortaya çıkarmaktadır.

Elite 8 bölümün aynı anda yayınlaması ile oluşuyor. Her yıl kasım ayında Netflix’ te yayınlanmaya başlıyor. Bu yıl da dizinin kasım ayının sonuna doğru aynı anda 8 bölümün birden Netflix Türkiye yayınına girmesi bekleniyor.

Elite Hayranlarına Büyük Şok

Elite 4. Sezon görüntüleri oyuncuların sosyal medya hesaplarından zaman zaman yansıtılıyor. Ancak bir haber var ki o da Elite hayranlarına büyük şok etkisi yaratacak cinsten. Çünkü oyuncuların sosyal medya hesaplarının takibe alınması ile bazı önemli oyuncuların 4. Sezonda bu diziden ayrıldığına ve bu ayrılıkların da dizinin gidişatını daha farklı bir yere getireceğine işaret ediyor. Nadia ve Lu nun bursu alıp üniversite için başka bir şehre gidiyor olması geride kalanların hayatlarını nasıl etkileyecek? Sezon finalinde işlenilen cinayetin etkilerinden kurtulacaklar mı? Şok etkisi ile Elite hayranları 4. Sezonu bekliyor olacak.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. 8 bölümden oluşan güzel bir gençlik dizisi. Sevdim gerçekten sabırsızlıkla yeni sezonu bekliyoruz..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.