Film&Dizi

My Name

My Name Konusu


Son dönemler de Sinema filmleri ve dizi çekimleri içerisinde başarılı yapıtlar en çok Kore yapıtları arasından çıkmaktadır. Kore dizilerinde oynayan başarılı oyuncu kadrosu ve film konuları sürekli yeni izleyici kitlesi oluşturmaktadır. Son dönemlerde adını başarıları ile duyuran yapıtlardan biri de Kim Da Ba’nın senaristliğini yaptığı My Name dizisidir.

2021 yılında Netflix’ te yayınlanan My Nama dizisi izleyiciler tarafından oldukça olumlu yorum almaktadır. Dizi de izleyicileri heyecanlandıracak aksiyon ve macera bulunmaktadır. My name Kore dizisi, NETFLIKS içerisinde buluna diziler arasında en çok izlenilen dizilerden biridir. Dizinin, Kore dizisi olması izleyicilerin ayrıca dikkatini çekmektedir.

Sineme ve diziler de her zaman başarıya ulaşmış Kore eserleri ve oyuncu kadroları, film

My Name Konusu

My Name konusu, izleyicileri heyecanlandıran ve dizide sürükleyici olaylar bulundurmaktadır. Filmin başrolünü güzel ve zorluklara karşı dayanıklı genç bir kız üstlenmektedir. Başrol oyuncusu olan Han-So-Hee dizide Yoon-Jİ-WOO adını kullanmaktadır.

My Name dizisi, intikam arayışında olan genç bir kızın hayatını ele almaktadır. Yoon-Ji-WOO, doğum günün de babasının ölümüne şahit olan başrol oyuncusu, daha sonra babasının kimler tarafından öldürüldüğü ve olayın gerçek yüzünü aydınlatmak için uyuşturucu çetesine katılması ile olaylar başlamaktadır. Yoon-ji-WOO katılmış olduğu çetenin yardımı ile babasının katillerini araştırmaya başlayan genç kadın sürekli aksiyon ve macera yaşamaktadır.

Uyuşturucu çetesinin başı olan Park-He-SOON dizide Choi Moo-Hin karakterini oynamaktadır. Choi Moo-Hin çetesine üye olmak isteyen Yoon-Ji-Woo’yu çeteye almayı kabul eder. Ve Yoon-Ji-Woo’yu uyuşturucu biriminde çalışan dediktiflerin arasına yerleştirerek, babasının katillerini bulmasına yardımcı olmaktadır.

Park-He-SOON, Yoon-ji-Woo’yu polis teşkilatına sızdırmak ve uyuşturucu bürosuna dedektif olarak çalışmasına yardımcı olmak için yeni bir kimlik çıkarttırır. Yeni kimlik ile Yoon-ji-WOO dedektif olarak çalışmaya başlamaktadır.

My name oyuncuları, oldukça profesyonel bir ekipten oluşmaktadır. Oyuncuların birçoğu, daha önce oynamış oldukları sinema filmleri ve dizilerde başarılı olan kişilerden oluşmaktadır.

My Name Müzikler

 • “(Feat. Swervy – jeminn)”
 • “(Theme song)”
 • “(Main Title)”

My Name Türkçe Dublaj Var Mı?

NETFLIKS platformu üzerinden izleyiciler ile buluşturulan birçok dizi ve film birçok dile çevrilmektedir. NETFLIKS kullanıcıları dizi veya filmleri istedikleri dile çevirerek izleye bilmektedirler. Dil çevirisi bulunmayan dizi veya filmler alt yazılı verilmektedir.

My name, Türkçe dublaj ve Türkçe alt yazılı olarak izlenile bilinmektedir. Film severler her seçeneği de tercih edebilmektedirler.

My Name Film Yorumları

 • Oyuncuların hepsi mükemmel oynuyorlar
 • My name oyuncular kadrosunun aldığı dersler çok zordur
 • Başrol oyuncusuna âşık oldum resmen
 • 1. Bölümü izleyen tüm bölümleri kesinlikle izler
 • Bölüm sonlarında çalan müzik resmen efsane
 • Kore dizileri hepsi mi böyle mükemmel olur
 • Ablamız döktürüyor resmen
 • Dizi bağımlılık yaptı tek kalem de bitiresim geliyor
 • Film resmen rüyalarıma kadar giriyor artık
 • Keşki yerli dizilerde biraz örnek alsa kore dizilerini
 • Çukur dizisi gibi resmen
 • Müzikler gerçekten mükemmel
 • Aksiyon sahneleri resmen efsane
 • Çekim kalitesi bu kadar mı güzel olur
 • Başrolde oynayan yakışıklı mükemmel oynuyor

My Name Sonuç?

Bireylerin birçoğu bir dizi ya da sinema filmlerini izlemeden önce dizi veya filmler ile alakalı araştırma yapmaktadırlar. Yapılan araştırmalar sonucunda dizileri izleyip veya izlemelerine karar vermektedirler. Diziler ile alakalı araştırma yapılacak en önemli husus dizinin fragmanlarını izlemektir.

Gelişen teknoloji ve çağımızda en çok kullanılan sosyal medya mecraları üzerinden de dizi oyuncuları, senarist ve film içeriği ile alakalı olumlu veya olumsuz yorumlar üzerinden de dizinin iyi veya kötü olduğu anlaşılmaktadır.

My name ile alakalı sosyal medya yorumları ve yapılan araştırmalar sonucun da dizinin en çok izlenen dizilerden biri olduğu anlaşılmaktadır. Diziyi izleyen bireylerin her sahnede heyecan ve macera buldukları, oyuncuların film karakterleri ile olan uyumları ve senaryonun mükemmel olduğu tespit edilmektedir.

Dizi izlemeyi seven bireylerin kesinlikle izlemeyi ihmal etmemeleri gereken mükemmel başyapıtlardan biri olduğu, yorum ve beğenilerden anlaşılmaktadır. Dizi severlerin en azından, 8 bölümden oluşan dizinin Fragmanına göz atmaları tavsiye edilmektedir.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.