Film&Dizi

Aksiyon Filmi Sevenlere; Görevimiz Tehlike 5

görevimiz-tehlike-5

ÖZET; Aksiyon filmi seven okuyucularımız bu film tam size göre. Görevimiz tehlike 5 filmi her sahnesi aksiyon dolu ve heyecanlandırıcı.  Filmede Ethan Hunt ve ekibi bu sefer şimdiye kadar mücadele verdikleri en zorlu düşmanla karşı karşıyalar. IMF’i yok etmeyi planlayan bir dolandırıcılık örgütü olan Se:ndika’nın tehlikeli hedeflerinden kurtulmayı amaçlayan ve bu yasadışı örgütü yok etmek için yola koyulan ekip;

çok fazla geçmeden tehlikeli bir organizasyonun hedefi haline geliyor. Bu nefesleri kesen kovalamaca hem Hunt hem de ekibini en tehlikeli ve en zor görevlerden biriyle karşı karşıya getiriyor. Görevimiz Tehlike 5 Filminin yönetmenliğini ve senaristliğini Christopher McQuarrie üstlenirken filmin oyuncu kadrosuna Paula Patton’un yerine Rebecca Ferguson dahil edildi.

Sendika adlı uluslararası yasa dışı bir örgüt, Ethan Hunt’ın ajan olarak görev yaptığı IMF’yi ortadan kaldırmaya çalışır. Örgüt Hunt’ı yakalar fakat Hunt örgütün içindeki başka bir ajan olan Ilsa Faust (Rebecca Ferguson) sayesinde kaçmayı başarır.

Bir süre ortalarda görünmeyen Hunt geri döndüğünde iş arkadaşı Benji (Simon Pegg) ile yardımlaşarak Sendikayla bağlantısı olduğunu düşündüğü Solomon Lane’i (Sean Harris) yakalamak için o gece orada olacak olan operaya gider fakat istediğini alamaz. Sendikanın peşini bırakmayan Hunt bulabildiği isimlerin peşinden giderken aynı zamanda Sendika’ya da çalışan Ilsa, Hunt’ın planlarını söylemek zorunda kalır.

 

Ekran Görüntüleri:

görevimiz-tehlike-5-1 görevimiz-tehlike-5-2 görevimiz-tehlike-5-3

Filmin Fragmanı:

Emre Aslanhan

İletişim emre.aslanhan@gecbunlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.