Film&Dizi

Sadakatsiz Dizisi

Asya (Cansu Dere), 37 yaşında bir pratisyen hekim ve Tekirdağ’ın bir ilçesindeki hastanenin müdür yardımcısıdır. Çok başarılı bir kariyeri var ve eşi Volkan (Caner Cindoruk) ve ergenlik çağındaki oğlu Ali (Alp Akar) ile mükemmel bir hayatı var. Kocasıyla evlenmek için memleketi İzmir’den ayrılmıştır. Kocasının bir ilişkisi olduğundan şüphelenmeye başlayana kadar kararından asla pişman olmaz.

Volkan mükemmel bir aile babası gibi görünüyor. Tutkulu, karısına ve oğluna değer veriyor, sorumlu ve düşünceli davranıyor. Küçük bir mimarlık şirketi işletiyor ve mimar olarak çalışıyor. Karısını sevmesine rağmen evlilik dışı bir ilişki nedeniyle kendisini zor durumda bırakır.

Asya kocasına çok güveniyor. Ancak, Volkan’ın eşarbında sarı bir saç teli bulduğunda onu aldattığından şüpheleniyor. Asya bu durumdan kurtulmak için elinden geleni yapıyor ama kalbindeki kötü histen de vazgeçemiyor. Bu nedenle kocasını araştırmaya çalışıyor.

Asya, tamamen tesadüf eseri, eşinin en az bir yıldır kadın asistan Serap (Olcay Yusufoğlu) ile birlikte çalıştığını öğreniyor. Serap, Volkan’ın iş-aile dengesini önemsediğini ve her gün saat 17:00 gibi işten ayrıldığını söylüyor. Bu gerçeği öğrenen Asya şaşırıyor. Bunun nedeni, kocasının her gün 20.00 sularında evlerine gelip mesai saatleri hakkında yalan söylüyor olmasıdır.

Sadakatsiz izle

Asya, bu endişelerini kocası Volkan’ın çocukluk arkadaşı olan arkadaşları Bahar (Yeliz Kuvancı) ve Derya’ya (Özge Özder) anlatıyor. Bahar komşusu, Derya ise Asya’nın çalıştığı hastanede doktordur. Asya evliliğiyle ilgili sorular sorunca hem Bahar hem de Derya onu rahatlatır ve bu endişelerin asılsız olduğuna ikna eder.

Arkadaşlarının tavsiyesine rağmen Asya, kocasını gizli bir şekilde takip etmeye karar verir. Saat 16:30 civarında hastaneden ayrılır ve eşinin işyerine gider. Volkan işyerinden ayrıldığında Asya onu takip etmeye başlar. Ancak takibi onu hasta kayınvalidesinin evine götürür. Asya, duygularının görünmesine izin vermemeye çalışır ve tamamen tesadüf eseri kocasıyla karşılaşmış gibi davranır. Volkan, durumunun kötüleşmesi nedeniyle neredeyse her gün annesini ziyaret ettiğini açıklıyor. Ancak bakıcıyla biraz sohbet eden Asya, Volkan’ın neredeyse bir aydır annesini ziyaret etmediğini öğreniyor.

Her şey Normale Dönüyor

Asya’nın normal hayatına dönmesi için gerçekleri ifşa etmekten başka yapacak bir şeyi yoktur. Kocasının yalan söylediğinden emin olmuştur. Şimdi kocasının ilişki yaşadığı kadını öğrenmesi gerekiyor. Genç hasta Nil (Nazlı Bulum) ile anlaşma yapar. Anlaşmaya göre Asya uyku hapı reçetesi yazıyor ve Nil, Volkan’ı takip etmeyi kabul ediyor.

Nil ertesi gün arabayla Volkan’ı takip eder ve Volkan’ın genç bir kadınla tanıştığını keşfeder. Kadının yüzünü göremiyor ama arabasının fotoğrafını çekiyor. Bu sırada Asya, kocası için bir doğum günü partisi düzenler ve sakinleşmeye çalışır. Gerçek rengini göstermemek için elinden geleni yapıyor.

Volkan’ın doğum günü partisinde Asya, daha fazla kanıt bulmak için kocasının arabasını arar. Arabada bagajda gizli bir bölme keşfeder. O gizli bölmede, hastalarından birinin kızı Derin (Melis Sezen) genç bir kadının arka plan fotoğrafının olduğu bir cep telefonu buluyor. Telefon galerisinde Volkan, Derin ve arkadaşları Bahar ve Mert’in (Eren Vurdem) beraber gittikleri tatillerin fotoğraflarını görüyor. Telefon mesajlarında gizli ilişkinin farkında olan arkadaşı Derya’nın mesajını görür. Asya, uzun süredir sadece kocası tarafından değil arkadaşları tarafından da ihanete uğradığını öğrenir.

Asya kurban olmamaya kararlıdır. Güçlü bir kadındır ve kocası ve arkadaşları ile yüzleşmeye cesaret ediyor.

Sadakatsiz dizisinin hikayesi, evlilik dışı bir ilişki nedeniyle hayatları alt üst olan evli bir çiftin hayatını konu etmektedir. Asya, kocasını affedip hayatına olduğu gibi devam edecek mi? Derin, Volkan’ın boşanma niyeti olmadığını anlayabilecek mi? Volkan eşi Asya’yı mı yoksa genç kız arkadaşı Derin’i mi seçecek? Asya, intikamını kocasından alacak mı? Asya arkadaşları Derya ve Bahar’ı affedecek mi?

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.