Film&Dizi

Elite Konusu ve Oyuncuları


Elite Dizi, ünlü İspanyol enstitüsü Las Encinas’taki bir öğrenci hakkında dört yıllık bir reşit olma dramasıdır. İşçi sınıfından üç genç oğul, İspanya’nın en seçkin özel okullarından birine kabul edildiğinde, zengin bir meslektaş bir cinayet serisini başlatır. Carlos Montero ve Dario Madrona tarafından tasarlanan Elite, Pretty Little Liars ve Riverdale gibi TV dizilerinin hayranları için mükemmel bir gençlik gizem dizisidir. Suç sesleri ve gerilim nüansları içeren bir gençlik draması olan dizi, kalbini Las Encinas’ta buluyor. Sadece en zengin ailelerin ve elit tabakanın çocuklarının eğitim gördüğü İspanya’nın en ayrıcalıklı okulu.

Elite Dizisinin Konusu Nedir?

İşçi sınıfından üç çocuk, bir deprem okullarının dengesini bozarak yok ettikten sonra Las Encinas’a gönderilir. Özel bir liseye kaydolması, toplumsal bölünmeler ile tipik gençlik sorunlarını birleştiren ve bir cinayetle sonuçlanan bir sınıf mücadelesini başlatır. Netflix dizisi La Casa de Papel’in oyuncu kadrosunda María Pedraza, Miguel Helan ve Jaime Lorente gibi genç ekran yüzleri yer alıyor. Las Encinas Lisesi’nin dinlenmeye vakti yok ve bir öğrenci kayıp. Ancak okula üç yeni öğrenci girer: Caetana, Valerio ve Rebekah. Bu dizide Samuel, Nadia ve Christian Madrid, Las Encinas’ta prestijli bir özel liseye gitmek için burs alıyor. Ancak liseli kızlardan biri öldürülür ve suçlu öğrenciler arasında aranır. Bu sırada yeni gelen kişi aşağılanır ve zorbalığa uğrar.

Dizi, her sezon 8 bölüm olmak üzere toplam 3 sezon yayınlandı. Seçkin kahramanlar, üç işçinin çocuklarıdır. Okul depremde yıkılır ve öğrenciler farklı tesislere atanır. Üçü İspanya’daki en iyi ve en prestijli okullara gidiyor. Enstitüye kaydolan üçlü, zengin ve şımarık çocuklara karşı yarışmak zorundadır. İki sosyal sınıf arasındaki çatışmalar cinayete yol açar. İlk sezonun sekiz bölümünü izlediyseniz, katilin adını zaten biliyorsunuzdur. Her durumda, onları buraya kopyalamanızı tavsiye ederim. Mavi veya gri ceket ve papyon, erkekler için bordo pantolon, kızlar için mini etek. Her kahraman, üniformaları benzersiz bir şekilde donatır. Grubun asi Marina’sı maksi kemerler ve amfibilerle giymeyi seviyor. Kara, güzel mokasenlerle kumaş fiyonklar ve broşları severken, Lou evde topuklu ayakkabılar ve ışıltılı saç bantları takıyor. Unutmayın, kolej formaları da bu sezonun trendlerinden biri.

İspanyol reşit olma draması, cinsiyete özgü melodramatik dinamikleri entegrasyon sorunları, sosyal farklılıklar, cinsellik, uyuşturucu ve bir kızın cinayet davasını çözmeyle bağlantılı suç eğilimleriyle birleştiriyor. İlk olarak, cinayetleri hikayenin başına koyan ve kimin sorumlu olduğunu keşfettiğinizde ortaya çıkan gerilime dokunan bir anlatı yapısı sayesinde anlatım hızlı tempolu ve olay örgüsü olaylarla ve sürprizlerle dolu.

Elite oyuncuları

26 Ocak 2000 Madrid, İspanya doğumlu 1.66 m boyundaki oyuncu Elite adlı televizyon dizisinde Carla Rosón Caleruega rolünü oynuyor. Danna Paola, 23 Haziran 1995’te Meksika’da doğdu. O bir model, şarkıcı ve oyuncu. Çocukluğunda birçok projede yer alan ve popülaritesinin nedeni de bu olan Danna Paola, Elite dizisinde Lou karakterini canlandırmaktadır. 9 Mart 1997’de Berlin, Almanya’da doğan Arón Piper, Elite televizyon dizisinde Ander rolünü oynuyor. 29 Kasım 1993 Madrid doğumlu oyuncu, Ester Exposito gibi Elite dizisinde Nadia Shana rolünü oynamıştır. İspanyol aktör Itzan Escamilla (31 Ekim 1997 doğumlu), Elite serisinde Samuel Garcia Dominguez rolünü oynuyor. Elite karakterleri oldukça genç karakterlerdir.

Elite dizi de Las Encinas, Sorgulayıcılara her sezon başka bir cinayetin katilinin kim olduğunu bulmalarını söyler ve bunun hayatlarımız üzerindeki etkisiyle mücadele ediyoruz. Her türlü tecrübeyle birbirine bağlanan öğrenciler, kazara cinayetin katilinin ortaya çıkmamasını sağlamak için sorguda bir araya gelirler.

Addy

Teknoloji İle Yakından İlgilenen Gereksizin Teki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam engelleyici algılandı.

Reklam engelleyici algılandı, lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakınız.